کد خبر: 11672
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۳:۳۶

  خوزستان سرافراز: وزیر کشور با تجلیل از همکاری و هم افزایی دستگاه های اجرایی برای تامین زیرساخت های مورد نیاز سفر به عتبات عالیات، گفت:مرز شلمچه زیرساخت تردد اتباع خارجی به عتبات عالیات را دارد. عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در بازدید از زیرساخت های مرز شلمچه برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی گفت:وزارت کشور، وضعیت این مرز را برای تردد اتباع خارجی و حضور در مراسم اربعین حسینی در کربلای معلا پیگیری می کند. وی با تشریح زیرساخت های این مرز در پذیرایی مطلوب از زائران، ادامه داد:در این مرز، گروه های مردمی با راه اندازی موکب ها از زائران اربعین پذیرایی می کنند و همکاری بین بخشی در این مرز نیز مطلوب است. رحمانی فضلی در ادامه سخنانش گفت:موضوع تردد اتباع خارجی از مرز شلمچه به دلیل اینکه اتباع خارجی باید از یک مرز عبور کنند، در نشست هماهنگی ستاد مرکزی عتبات عتالیات بررسی شده و در خصوص آن تصمیم گیری می شود.  عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه به منظور بازدید از زیرساخت های مرز شلمچه برای خدمت به زائران اربعین،به همراه سعید اوحدی رئییس سازمان حج و زیارت کشور به استان خوزستان و منطقه آزاد اروند سفر کرده است. در ایام اربعین سال گذشته ۵۸۰ هزار…

 

خوزستان سرافراز:

وزیر کشور با تجلیل از همکاری و هم افزایی دستگاه های اجرایی برای تامین زیرساخت های مورد نیاز سفر به عتبات عالیات، گفت:مرز شلمچه زیرساخت تردد اتباع خارجی به عتبات عالیات را دارد.

عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در بازدید از زیرساخت های مرز شلمچه برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی گفت:وزارت کشور، وضعیت این مرز را برای تردد اتباع خارجی و حضور در مراسم اربعین حسینی در کربلای معلا پیگیری می کند.

وی با تشریح زیرساخت های این مرز در پذیرایی مطلوب از زائران، ادامه داد:در این مرز، گروه های مردمی با راه اندازی موکب ها از زائران اربعین پذیرایی می کنند و همکاری بین بخشی در این مرز نیز مطلوب است.

رحمانی فضلی در ادامه سخنانش گفت:موضوع تردد اتباع خارجی از مرز شلمچه به دلیل اینکه اتباع خارجی باید از یک مرز عبور کنند، در نشست هماهنگی ستاد مرکزی عتبات عتالیات بررسی شده و در خصوص آن تصمیم گیری می شود.

 عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه به منظور بازدید از زیرساخت های مرز شلمچه برای خدمت به زائران اربعین،به همراه سعید اوحدی رئییس سازمان حج و زیارت کشور به استان خوزستان و منطقه آزاد اروند سفر کرده است.

در ایام اربعین سال گذشته ۵۸۰ هزار زائر از مرز شلمچه به عتبات عالیات سفر کردند و پیش بینی می شود این تعداد در سال جاری به بیش از یک میلیون تن افزایش یابد.

ایرنا//

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک