چرا در فرانسه و بلژیک آماده‌باش اعلام شد؟

به گزارش خبرنگارخوزستان سرافراز:

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه عاملان حوادث فرانسه سر سفره غرب رشد کردند گفت: تبیین چهره منفور تروریست ها وظیفه امروز ما است.

 

سردار غلامرضا محمدی پیرامون اتفاقات اخیر روی داده در فرانسه و جنایات تروریستی اظهار کرد: ارزیابی ما از اتفاقات تروریستی روی داده در فرانسه این است که عاملان این جنایات اخیر و حوادث تروریستی همگی دست پروده اروپا و غرب هستند.

وی بیان کرد: این گروهک های تروریستی سال ها تحت لوای آمریکا و غرب رشد کردن و در حقیقت سر سفره آنها بزرگ شدند و از آنها دستور می گرفتند.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: توجه به اهداف پشت پرده این حوادث از اهمیت بالایی برخوردار است، باید هوشیار بود و همواره با عینک تردید باید به انها و عاملان اصلی حوادث تروریستی فرانسه نگریست.

وی عنوان کرد: معتقدیم که هدف از انجام این حوادث تروریستی در درجه نخست آن است که موج اسلام هراسی در اروپا را تقویت کنند تا شاید از این طریق بتوانند مانع از گسترش آن در اروپا شوند و وانمود کنند مسلمانان امثال داعش هستند.

سردار محمدی اذعان کرد: دومین هدف از چنین جنایتهای تروریستی حذف بشار اسد که یک جو غیرت ملی و انسانی دارد و به تبع براندازی حکومت سوریه و اشغال آن است

وی درتوضیح وظیفه رسانه ها در شرایط امروز گفت: وظیفه ما در قبال این جنایت های تروریستی این است که ابتدا افکار خبیث و پلید غرب را برای جهان تبیین کنیم و سپس از طرف دیگر چهره منفور و پلید گروهک های تروریستی را آشکار سازیم.