کد خبر: 11708
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۲:۴۰

خوزستان سرافراز: بر اساس آخرین گزارشی که توسط مرکز آمار اعلام شده، قیمت هر متر مربع از گران‌ترین خانه در سطح تهران چیزی معادل ۳۵ برابر هر متر مربع از ارزان‌ترین خانه موجود در شهر تهران است.   بر اساس گزارش مرکز آمار، حداقل قیمت هر متر مربع مسکن معامله‌ شده در شهر تهران، مربوط به منطقه ۱۲ با قیمت ۶۸۹ هزار و ۸۰۰ تومان است، این در حالی است که حداکثر قیمت یک متر مربع از واحدهای معامله شده در تابستان ۹۴ مربوط به منطقه ۲ تهران با قیمت ۲۴ میلیون و ۶۴۲ هزار و ۹۰۰ تومان است. این ارقام نشان می‌دهد که قیمت هر متر مربع از گران‌ترین خانه در سطح تهران چیزی معادل ۳۵ برابر هر متر مربع از ارزان‌ترین خانه موجود در شهر تهران است و می‌توان گفت که با ارزش گران‌ترین خانه معامله شده در تابستان ۹۴  می‌توان دست کم ۳۵ واحد از ارزان‌ترین خانه معامله شده در پایتخت را تهیه کرد.

خوزستان سرافراز: بر اساس آخرین گزارشی که توسط مرکز آمار اعلام شده، قیمت هر متر مربع از گران‌ترین خانه در سطح تهران چیزی معادل ۳۵ برابر هر متر مربع از ارزان‌ترین خانه موجود در شهر تهران است.

 

بر اساس گزارش مرکز آمار، حداقل قیمت هر متر مربع مسکن معامله‌ شده در شهر تهران، مربوط به منطقه ۱۲ با قیمت ۶۸۹ هزار و ۸۰۰ تومان است، این در حالی است که حداکثر قیمت یک متر مربع از واحدهای معامله شده در تابستان ۹۴ مربوط به منطقه ۲ تهران با قیمت ۲۴ میلیون و ۶۴۲ هزار و ۹۰۰ تومان است.

این ارقام نشان می‌دهد که قیمت هر متر مربع از گران‌ترین خانه در سطح تهران چیزی معادل ۳۵ برابر هر متر مربع از ارزان‌ترین خانه موجود در شهر تهران است و می‌توان گفت که با ارزش گران‌ترین خانه معامله شده در تابستان ۹۴  می‌توان دست کم ۳۵ واحد از ارزان‌ترین خانه معامله شده در پایتخت را تهیه کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک