کد خبر: 11756
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱:۵۳

خوزستان سرافراز: مکان هایی در دنیا وجود دارند که بیشتر به لوکیشن فیلم های داستانی کودکان و قصه های پری شباهت دارند.         روستای جیثورن در شمال هلند                        روستای کوچک “جیثورن” در شمال هلند نمونه ای از همین مکان ها است که شبیه به لوکیشن فیلم های رویایی می ماند اما واقعی است. روستایی کوچک با ۲ هزار و ۶۰۰ نفر جمعیت که تنها راههای ارتباطی آن کانال های باریک و تنها صدای بلندی که در آن شنیده می شود کواک کواک کردن اردک ها و آواز پرندگان است. کلبه های سقف پوشالی مربوط به قرن ۱۸ و پل های چوبی و کانال های ۶ کیلومتری این روستای کوچک را به نام “ونیز هلند” مشهور کرده و گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند.

خوزستان سرافراز:

مکان هایی در دنیا وجود دارند که بیشتر به لوکیشن فیلم های داستانی کودکان و قصه های پری شباهت دارند.

 

 

 روستای کوچک “جیثورن” در شمال هلند نمونه ای از همین مکان ها است که شبیه به لوکیشن فیلم های رویایی می ماند اما واقعی است.

روستایی کوچک با ۲ هزار و ۶۰۰ نفر جمعیت که تنها راههای ارتباطی آن کانال های باریک و تنها صدای بلندی که در آن شنیده می شود کواک کواک کردن اردک ها و آواز پرندگان است.

کلبه های سقف پوشالی مربوط به قرن ۱۸ و پل های چوبی و کانال های ۶ کیلومتری این روستای کوچک را به نام “ونیز هلند” مشهور کرده و گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک