کد خبر: 11773
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۴:۲۹

  خوزستان سرافراز:ارزش سهام لوکارا بلافاصله پس از کشف سنگ ۱.۱۱۱ قیراطی،۳۲ درصدافزایش یافت. گفته می‌َشود این سنگ بزرگ‌ترین الماسی است که در ۱۰۰سال اخیرکشف شده‌است. این کشف باعث افزایش ۱۵۰میلیون دلاربه ارزش شرکت مربوطه شده‌است.  ویلیام لمب مدیرعامل این شرکت اعلام کرده‌است که نمی‌توان ارزش و اهمیت کشف سنگی با قیراط بالای ۱۰۰۰ در صد سال گذشته را نادیده گرفت. این کشف می‌تواند آغازی برای جستجوهای جدید باشد.این سنگ قیمتی روز دوشنبه کشف شده‌است و شرکت هنوز تصمیمی برای زمان و مکان فروش آن در بازار نگرفته‌است.  لمب در کنفرانسی خبری اعلام کرده‌است که قیمت‌گذاری این الماس در این مرحله غیرممکن است. او گفته‌است: «هنوز خیلی زود است. ما باید بتوانیم بهترین ارزش را از این سنگ بیرون بکشیم.» او همچنین اظهار کرده‌است که با انبوهی از ایمیل‌های خریداران مواجه شده‌است.دستگاه‌های بررسی لوکارا برای ارزش‌گذاری این الماس بسیار کوچک هستند به همین خاطر این سنگ به مرکز صیقل سنگ‌های بازار در آنتورپ می‌رود تا مورد بررسی قرار گیرد. شرکت لوکارا پیش‌تر در همین معدن از دو سنگ سفید قیمتی دیگر رونمایی کرده بود. آن سنگ‌ها هر کدام ۸۱۳ و ۳۷۴ قیراط بودند.مدیرعامل این شرکت اعلام کرده‌است که روانه کردن هر سه سنگ قیمتی به بازار در یک زمان استراتژی…

 untitled

خوزستان سرافراز:ارزش سهام لوکارا بلافاصله پس از کشف سنگ ۱.۱۱۱ قیراطی،۳۲ درصدافزایش یافت. گفته می‌َشود این سنگ بزرگ‌ترین الماسی است که در ۱۰۰سال اخیرکشف شده‌است. این کشف باعث افزایش ۱۵۰میلیون دلاربه ارزش شرکت مربوطه شده‌است.

 ویلیام لمب مدیرعامل این شرکت اعلام کرده‌است که نمی‌توان ارزش و اهمیت کشف سنگی با قیراط بالای ۱۰۰۰ در صد سال گذشته را نادیده گرفت. این کشف می‌تواند آغازی برای جستجوهای جدید باشد.این سنگ قیمتی روز دوشنبه کشف شده‌است و شرکت هنوز تصمیمی برای زمان و مکان فروش آن در بازار نگرفته‌است.

 لمب در کنفرانسی خبری اعلام کرده‌است که قیمت‌گذاری این الماس در این مرحله غیرممکن است.

او گفته‌است: «هنوز خیلی زود است. ما باید بتوانیم بهترین ارزش را از این سنگ بیرون بکشیم.» او همچنین اظهار کرده‌است که با انبوهی از ایمیل‌های خریداران مواجه شده‌است.دستگاه‌های بررسی لوکارا برای ارزش‌گذاری این الماس بسیار کوچک هستند به همین خاطر این سنگ به مرکز صیقل سنگ‌های بازار در آنتورپ می‌رود تا مورد بررسی قرار گیرد.

شرکت لوکارا پیش‌تر در همین معدن از دو سنگ سفید قیمتی دیگر رونمایی کرده بود. آن سنگ‌ها هر کدام ۸۱۳ و ۳۷۴ قیراط بودند.مدیرعامل این شرکت اعلام کرده‌است که روانه کردن هر سه سنگ قیمتی به بازار در یک زمان استراتژی غلطی خواهد بود.این اکتشافات آینده و سرنوشت این شرکت کانادایی را تغییر داده‌است. در حالی‌که این شرکت با ضررها و زیان‌های بسیاری مواجه بود اکنون با این اکتشافات تقریباً تمامی بدهی‌ها و ضررهای خود را پاک کرده‌است.

شرکت لوکارا اعلام کرده‌است که این الماس در معدن کارو واقع در بوتسوانا کشف شده‌است. این معدن از سال ۲۰۱۲ راه‌اندازی شده‌است.این الماس به کمک جدیدترین فناوری‌ها کشف شده‌است. لمب ادعا کرده‌است که با فناوری‌های قدیمی ممکن بود این سنگ همراه با سنگ‌های غیرقیمتی زیر خاک بماند.بزرگ‌ترین الماس با ارزش ۳.۱۰۶ قیراط به اسم کالینان دایموند در آفریقای جنوبی و در سال ۱۹۰۵ کشف شده بود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک