کد خبر: 11782
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱:۱۷

     خوزستان سرافراز:پس از پایان بازی تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران و شکست تیم اهوازی، هواداران این تیم که از ناکامی تیم خود ناراضی بودند اقدام به تخریب و سوزاندن صندلی های ورزشگاه کرده و به درب ورودی سالن کنفرانس نیز آسیب رساندند.  دیدار تیم های فولاد خوزستان و استقلال خوزستان عصر جمعه از هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر کشور در حالی در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد که پایان بازی هواداران فولاد خوزستان که از باخت تیم خود ناراضی بودند، جلوی درب ورزشگاه تجمع کرده و علیه مدیرعامل این باشگاه شعار دادند. این هواداران که از نتایج این فصل فولاد به شدت ناراضی اند، در شیشه ای جلوی ساختمان را به طور کامل تخریب کردند. در بازی تیم های پرسپولیس و فولاد نیز چنین اتفاقی رخ داد که بازهم منجر به شکسته شدن شیشه های درب ورودی سالن کنفرانس شد که همین امر باعث محرومیت فولاد از یک بازی خانگی شد. هواداران معترض در حالی که بیش از ۳۰ دقیقه از پایان بازی گذشته بود، همچنان در ورزشگاه حضور داشته و برخی از صندلی های سکوهای ورزشگاه را کنده و به درون زمین پرتاب کردند. سوزاندن صندلی ها و پرتاب سنگ پس از پایان بازی…

 

 

 خوزستان سرافراز:پس از پایان بازی تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران و شکست تیم اهوازی، هواداران این تیم که از ناکامی تیم خود ناراضی بودند اقدام به تخریب و سوزاندن صندلی های ورزشگاه کرده و به درب ورودی سالن کنفرانس نیز آسیب رساندند.

 دیدار تیم های فولاد خوزستان و استقلال خوزستان عصر جمعه از هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر کشور در حالی در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد که پایان بازی هواداران فولاد خوزستان که از باخت تیم خود ناراضی بودند، جلوی درب ورزشگاه تجمع کرده و علیه مدیرعامل این باشگاه شعار دادند.

این هواداران که از نتایج این فصل فولاد به شدت ناراضی اند، در شیشه ای جلوی ساختمان را به طور کامل تخریب کردند.

در بازی تیم های پرسپولیس و فولاد نیز چنین اتفاقی رخ داد که بازهم منجر به شکسته شدن شیشه های درب ورودی سالن کنفرانس شد که همین امر باعث محرومیت فولاد از یک بازی خانگی شد.

هواداران معترض در حالی که بیش از ۳۰ دقیقه از پایان بازی گذشته بود، همچنان در ورزشگاه حضور داشته و برخی از صندلی های سکوهای ورزشگاه را کنده و به درون زمین پرتاب کردند.

سوزاندن صندلی ها و پرتاب سنگ پس از پایان بازی جو ورزشگاه را بدتر کرد.

تماشاگران فولاد تحت تاثیر نتایج ضعیف تیم شان به شدت عصبانی بودند و حتی سر یک مامور نیروی انتظامی را هم شکستند.

**ورود جیمی جامپ های سرخ آبی به زمین در بازی تیم های استقلال و فولاد خوزستان، بین دو نیمه بازی تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران حضور جیمی جامپ ها( هوادارانی که در بین بازی وارد زمین چمن می شوند) در زمین بازی حاشیه هایی را به دنبال داشت.

انتظار می رفت به دلیل جایگاه نامناسب تیم فولاد هواداران زیادی به ورزشگاه نیایند، ولی حضور بیش از ۱۸ هزار نفر در این ورزشگاه حساسیت بالای بازی را برای هواداران هر دو تیم نشان داد.

باتوجه به شرایط آب و هوای مناسب در اهواز از ساعت ها پیش از بازی هواداران هر دو تیم به پشت درب های ورزشگاه آمدند و یک ساعت پیش از بازی وارد ورزشگاه شدند.

تیم فولاد خوزستان که نتیجه این بازی برایش بسیار با اهمیت بود در دقایقی از بازی موقعیت های خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کرد اما دفاع منسجم استقلال اجاره گلزنی به مهاجمان حریف را نداد.

در بین دو نیمه بازی هواداران هر دو تیم به شدت تیم های خود را تشویق می کردند تا این که ورود یکی از هوادران تیم استقلال با یک پرچم آبی جو ورزشگاه را متحول کرد و همین موضوع، باعث شد دو هوادار فولاد نیز با در دست داشتن پرچم قرمز وارد زمین شوند اما از آنجا که بازی هنوز آغاز نشده بود نیروی انتظامی به خوبی جو زمین و ورزشگاه را کنترل کرد.

یکی از مواردی که در برخی از بازی های حساس موجب نارضایتی هواداران تیم ها می شد، کمبود پارکینگ است که در این بازی نیز مشکلات عمده ای برای هواداران، خبرنگاران و برخی مدیران ایجاد کرد، چرا که پلیس راهنمایی و رانندگی برای کنترل ترافیک ورودی و خروجی ورزشگاه غدیر را مسدود کرده بود اما همین امر باعث بروز مشکلاتی برای تردد خوردوها در اتوبان اصلی کیانشهر شد.

مدیر کل ادارره ورزش و جوانان استان نیز با رایزنی فراوان موفق شد وارد ورزشگاه شود و می توان گفت متولی ورزش استان نیز در برخی مواقع مورد بی مهری ماموران راهنمایی و رانندگی قرار می گیرد.

برخی از خبرنگاران و عکاسان نیز به همین دلیل ۲۰ دقیقه ای پس از بازی توانستند وارد ورزشگاه شوند، ولی این ناهماهنگی ها در چنین بازی های حساسی برای اصحاب رسانه استان به عادت تبدیل شده است چرا که غیر از مسئولان حراست ورزشگاه دیگر هیچ یک از ماموران انتظامی بیرون و درون ورزشگاه برای تایید کارت خبرنگاری فدراسیون فوتبال اصحاب رسانه توجیه نشده اند.

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک