کد خبر: 11809
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۶:۲۳

    خوزستان سرافراز: فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر گفت:چهار قطعه شیء عتیقه متعلق به دوره صفویه با پیگیری و هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان از دو قاچاقچی کشف و ضبط شد. سرهنگ جلیل زبیدی گفت:ماموران کلانتری ۱۵ شهر چمران از توابع شهرستان ماهشهر با اشراف اطلاعاتی از خرید و فروش غیر مجاز اشیاء عتیقه از سوی قاچاقچیان مطلع شده و بلافاصله موضوع را برای اقدام لازم در دستور کار قرار دادند. وی اظهار داشت:ماموران پس از شناسایی متهمان با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دو قاچاقچی را دستگیر کردند که در بازرسی پلیس از مخفیگاه دو متهم، چهار قطعه شیء عتیقه برنزی از آنان کشف شد. فرمانده انتظامی ماهشهر افزود: براساس اعلام کارشناسان اداره میراث فرهنگی، اشیاء عتیقه کشف شده متعلق به دوره صفویه است. سرهنگ زبیدی در پایان سخنانش با بیان تحویل متهمان به مراجع قضائی از شهروندان خواست، در صورت کسب هرگونه خبری مبنی بر قاچاق اشیاء عتیقه و سرمایه های ملی موضوع را با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.   منبع/ایرنا

 

 

خوزستان سرافراز:

فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر گفت:چهار قطعه شیء عتیقه متعلق به دوره صفویه با پیگیری و هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان از دو قاچاقچی کشف و ضبط شد.

سرهنگ جلیل زبیدی گفت:ماموران کلانتری ۱۵ شهر چمران از توابع شهرستان ماهشهر با اشراف اطلاعاتی از خرید و فروش غیر مجاز اشیاء عتیقه از سوی قاچاقچیان مطلع شده و بلافاصله موضوع را برای اقدام لازم در دستور کار قرار دادند.

وی اظهار داشت:ماموران پس از شناسایی متهمان با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دو قاچاقچی را دستگیر کردند که در بازرسی پلیس از مخفیگاه دو متهم، چهار قطعه شیء عتیقه برنزی از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی ماهشهر افزود: براساس اعلام کارشناسان اداره میراث فرهنگی، اشیاء عتیقه کشف شده متعلق به دوره صفویه است.

سرهنگ زبیدی در پایان سخنانش با بیان تحویل متهمان به مراجع قضائی از شهروندان خواست، در صورت کسب هرگونه خبری مبنی بر قاچاق اشیاء عتیقه و سرمایه های ملی موضوع را با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

منبع/ایرنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک