کد خبر: 11812
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۱:۲۴

با حکم استاندار خوزستان؛ محمدعلی دوایی فر بعنوان شهردار خرمشهر منصوب شد.

به گزارش خوزستان سرافراز/ طی حکمی از سوی دکترعبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان و با استناد به ماده ۸۵ قانون تشکیلات و وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب اول خردادماه ۱۳۷۵، محمدعلی دوایی فر به سمت شهردار خرمشهر منصوب شد.

در حکم استاندار خوزستان بر رعایت موازین شرعی و قانونی و توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید در خدمت به نظام جمهوری اسلامی، تأکید شده است.

در بخش دیگری از حکم آمده است:امید است با بالا بردن دقت، سرعت و انضباط در خدمت رسانی و نوگرایی در ارائه خدمات، حفظ و مراقبت از اموال عمومی و ریشه یابی نارسایی های شهر و برنامه ریزی مؤثر برای رفع مشکلات و هماهنگی کامل با معاونت امور عمرانی و همکاری متقابل با مسئولان محلی در خدمت رسانی به مردم خرمشهر موفق و مؤید باشید.

رئیس دفترفنی فرمانداری دزفول در سال ۶۱، مدیریت عامل آب و فاضلاب شهرستان دزفول، مدیرعامل آب و فاضلاب شهرستان دشت آزدگان، شهردار منطقه ۴ اهواز در سال ۷۰ ، شهردار بروجرد در سال ۷۵، شهردار مناطق ۳ و ۹ مشهد و شهردار دزفول در سال ۸۷ ، قائم مقام و معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز در سال ۹۲ از مسئولیت های پیشین دوایی فر می باشد.

شهردار خرمشهر در دوران خدمت خود چهار بار به عنوان شهردار نمونه کشوری معرفی شده است.

 محمد حویزاوی شهردار پیشین خرمشهر ۲۶ فروردین ماه سال جاری پس از ۱۸ ماه کار در شهرداری خرمشهر، از سمت خود استعفا داد و این استعفا مورد موافقت اعضا قرار گرفت، از آن زمان تاکنون این شهرداری با سرپرست به فعالیت خود ادامه می دهد.
شورای حل اختلاف استان خوزستان به ریاست عبدالحسن مقتدایی استاندار نیز، در نشست اول مهرماه خود پس از گذشت نزدیک به یک ماه مهلت به اعضای شورای اسلامی شهر خرمشهر مبنی بر حل اختلافات و تشکیل جلسه برای تعیین شهردار، به دلیل تمکین نکردن اعضای این شورا و تعطیلی چندین ماهه نشست اعضاء، به انحلال شورای شهر خرمشهر رای داد.

پیمان کاظمی نژاد مدیرکل امور شهری وشوراهای استانداری خوزستان نیز بیستم آبانماه ابلاغ رای هیات حل اختلاف استان خوزستان مبنی بر انحلال شورای اسلامی شهر خرمشهر را از سوی وزارت کشور به استانداری تایید کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک