کد خبر: 11936
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۹:۰۵

      خوزستان سرافراز:   سردار حسین اشتری فرماندهی نیروی انتظامی کشور به همراه معاونین و مسئولین استانی از دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه در استان خوزستان بازدید نمود. وی اذعان داشت: عبور زائرین از دو مرز شلمچه و چذابه روان و مطلوب بوده و زیر ساخت های مطلوب و مناسبی برای زائرین در دو پایانه مذکور فراهم گردیده است. سردار اشتری گفت: هماهنگی و تعامل بالای دستگاه های متولی شامل نیروی انتظامی، حمل و نقل و پایانه ها، راه و شهرسازی و حج و زیارت بسیار بالا بوده و باعث شده خدمات مطلوبی به زوار ارائه شود. وی از مردم خواست جهت اخذ ویزا به مرزها مراجعه ننمایند. فرماندهی ناجا گفت: یقینا” در روزهای آتی موج عبور زائرین به سمت عراق بیشتر خواهد شد و ابراز امیدواری کرد همه دستگاه های اجرایی با کلیه امکانات و تجهیزات خود پاسخگوی نیاز زائرین خواهند بود و خدمات مطلوبی را ارائه خواهند داد. مسعود مصدقی مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان در نشست هماهنگی نیروی انتظامی اذعان داشت: بستر خدمات رسانی در دو پایانه مرزی چذابه و شلمچه به شکل مطلوبی در جریان است و برای عبور سریع زائرین  از پایانه های مرزی در هر پایانه نسبت…

 DSCN0515

 

 

خوزستان سرافراز:

 

سردار حسین اشتری فرماندهی نیروی انتظامی کشور به همراه معاونین و مسئولین استانی از دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه در استان خوزستان بازدید نمود.

وی اذعان داشت: عبور زائرین از دو مرز شلمچه و چذابه روان و مطلوب بوده و زیر ساخت های مطلوب و مناسبی برای زائرین در دو پایانه مذکور فراهم گردیده است.

سردار اشتری گفت: هماهنگی و تعامل بالای دستگاه های متولی شامل نیروی انتظامی، حمل و نقل و پایانه ها، راه و شهرسازی و حج و زیارت بسیار بالا بوده و باعث شده خدمات مطلوبی به زوار ارائه شود.

وی از مردم خواست جهت اخذ ویزا به مرزها مراجعه ننمایند.

فرماندهی ناجا گفت: یقینا” در روزهای آتی موج عبور زائرین به سمت عراق بیشتر خواهد شد و ابراز امیدواری کرد همه دستگاه های اجرایی با کلیه امکانات و تجهیزات خود پاسخگوی نیاز زائرین خواهند بود و خدمات مطلوبی را ارائه خواهند داد.

مسعود مصدقی مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان در نشست هماهنگی نیروی انتظامی اذعان داشت: بستر خدمات رسانی در دو پایانه مرزی چذابه و شلمچه به شکل مطلوبی در جریان است و برای عبور سریع زائرین  از پایانه های مرزی در هر پایانه نسبت به راه اندازی ۴۸ گیت گذرنامه اقدام شده و کلیه تجهیزات مورد نیاز گیت ها نیز فراهم شده است.

وی اذعان داشت: ناوگان حمل و نقل عمومی آمادگی کامل جهت نقل و انتقال زوار حسینی را دارند و در حال حاضر در این زمینه خدمت رسانی می نمایند.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان اظهار داشت: خوشبختانه از ظرفیت ریلی و دریایی استان نیز برای انتقال زائرین استفاده خواهد شد.

مسعود مصدقی اذعان داشت: تمامی تدابیر لازم جهت امنیت ترافیکی و کنترل جریان تردد در مسیرهای منتهی به دو مرز چذابه و شلمچه صورت پذیرفته است.

وی از زوار اربعین حسینی خواست تا از دو مرز چذابه و شلمچه به کربلای معلی مشرف شوند چرا که دو مرز مذکور  شرایط و امکانات مطلوبتری  را دارا هستند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک