کد خبر: 11859
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۳:۲۰

  خوزستان سرافراز:  فرماندار دشت آزادگان گفت: از ابتدای حرکت زائران اربعین حسینی تاکنون بیش از ۹۶ هزار زائر پس از انجام تشریفات قانونی از مرز بین المللی چذابه در ۱۱۰ کیلومتری شمال غرب اهواز راهی نجف و کربلا شدند. جاسم مجیدی پور در پایانه مرزی چذابه افزود: تنها در روز گذشته ۲۵ هزار زائر از طریق مرز چذابه به عتبات عالیات مشرف شدند. وی با بیان اینکه تردد زائران اربعین حسینی به صورت شبانه روزی انجام می شود، گفت: زائرانی که گذرنامه و ویزای معتبر خود را از قبل تهیه کرده اند بدون کمترین معطلی راهی عتبات عالیات می شوند. وی با اشاره به اینکه تعدادی از هموطنان از سراسر کشور برای گرفتن روادید در شهر سوسنگرد ازدحام کرده اند از زائران اربعین حسینی خواست پیش از رسیدن به پایانه مرزی چذابه و شهر سوسنگرد ویزای خود را تهیه کنند تا امکان صدور ویزا برای زائران خوزستانی نیز فراهم شود. فرماندار دشت آزادگان در ادامه افزود: در حال پیگیری موضوع برای شتاب بخشیدن به صدور ویزا در شهر سوسنگرد هستیم تا زائران با خیالی آسوده و بدون معطلی و بروز مشکل از مرز چذابه به عراق بروند. حرکت زائران اربعین حسینی از ۲۶ آبان شروع شده و از شنبه…

 

خوزستان سرافراز:

 فرماندار دشت آزادگان گفت: از ابتدای حرکت زائران اربعین حسینی تاکنون بیش از ۹۶ هزار زائر پس از انجام تشریفات قانونی از مرز بین المللی چذابه در ۱۱۰ کیلومتری شمال غرب اهواز راهی نجف و کربلا شدند.

جاسم مجیدی پور در پایانه مرزی چذابه افزود: تنها در روز گذشته ۲۵ هزار زائر از طریق مرز چذابه به عتبات عالیات مشرف شدند.
وی با بیان اینکه تردد زائران اربعین حسینی به صورت شبانه روزی انجام می شود، گفت: زائرانی که گذرنامه و ویزای معتبر خود را از قبل تهیه کرده اند بدون کمترین معطلی راهی عتبات عالیات می شوند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از هموطنان از سراسر کشور برای گرفتن روادید در شهر سوسنگرد ازدحام کرده اند از زائران اربعین حسینی خواست پیش از رسیدن به پایانه مرزی چذابه و شهر سوسنگرد ویزای خود را تهیه کنند تا امکان صدور ویزا برای زائران خوزستانی نیز فراهم شود.

فرماندار دشت آزادگان در ادامه افزود: در حال پیگیری موضوع برای شتاب بخشیدن به صدور ویزا در شهر سوسنگرد هستیم تا زائران با خیالی آسوده و بدون معطلی و بروز مشکل از مرز چذابه به عراق بروند.

حرکت زائران اربعین حسینی از ۲۶ آبان شروع شده و از شنبه ۳۰ آبان تردد زائران شتاب گرفته است.

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک