کد خبر: 12009
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۲:۵۱

به گزارش خوزستان سرافراز:   مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: تفکر بسیجی باعث رشد، پویایی و بالندگی صنعت راهبردی حفاری در کشور شده است. مهندس حیدر بهمنی دوشنبه شب در برنامه زنده تلویزیونی که از سوی سیمای مرکز خوزستان به مناسبت هفته بسیج پخش شد، افزود: تفکر بسیجی سبب شد تا صنعت حفاری که تا قبل از انقلاب به طور ۱۰۰ درصد در انحصار شرکت های خارجی بود امروز در کشور  بومی شده و از صفر تا ۱۰۰ آن توسط متخصصان و کارشناسان ایرانی ارائه می گردد. وی با اشاره به نقش بسیج در موفقیت های روز افزون کشور در ابعاد مختلف، اظهار کرد: با مدیریت و تفکر بسیجی امروز کشور ما در زمینه های مختلف به توفیقات ارزشمندی در سطح جهان دست یافته است و توانستیم  تهدیدها را به فرصت و تحریم ها را به شکوفایی اقتصادی تبدیل کنیم. بهمنی با اشاره به  موفقیت های شرکت ملی حفاری ایران در ارائه عملیات حفاری و خدمات جانبی مرتبط با این صنعت، اظهار کرد: در این شرکت که بیش از ۱۶ هزار نیروی کارآمد فعالیت دارند، امروز با اندیشه بسیجی، تخصص و مهندسی بومی شده و توانایی صدور خدمات به دیگر کشورها را داریم.    مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران…

bahmani942

به گزارش خوزستان سرافراز:

 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: تفکر بسیجی باعث رشد، پویایی و بالندگی صنعت راهبردی حفاری در کشور شده است.

مهندس حیدر بهمنی دوشنبه شب در برنامه زنده تلویزیونی که از سوی سیمای مرکز خوزستان به مناسبت هفته بسیج پخش شد، افزود: تفکر بسیجی سبب شد تا صنعت حفاری که تا قبل از انقلاب به طور ۱۰۰ درصد در انحصار شرکت های خارجی بود امروز در کشور  بومی شده و از صفر تا ۱۰۰ آن توسط متخصصان و کارشناسان ایرانی ارائه می گردد.

وی با اشاره به نقش بسیج در موفقیت های روز افزون کشور در ابعاد مختلف، اظهار کرد: با مدیریت و تفکر بسیجی امروز کشور ما در زمینه های مختلف به توفیقات ارزشمندی در سطح جهان دست یافته است و توانستیم  تهدیدها را به فرصت و تحریم ها را به شکوفایی اقتصادی تبدیل کنیم.

بهمنی با اشاره به  موفقیت های شرکت ملی حفاری ایران در ارائه عملیات حفاری و خدمات جانبی مرتبط با این صنعت، اظهار کرد: در این شرکت که بیش از ۱۶ هزار نیروی کارآمد فعالیت دارند، امروز با اندیشه بسیجی، تخصص و مهندسی بومی شده و توانایی صدور خدمات به دیگر کشورها را داریم.

   مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران ضمن بزرگداشت هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج یک سرمایه ارزشمند برای اقتدار ایران اسلامی است و ما باید قدر این نعمت را بدانیم زیرا هر چه داریم از بسیجیان، تفکر بسیجی و برکت خون شهدای گرانقدر است و ما باید حافظ ارزش های انقلاب باشیم . 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک