کد خبر: 12088
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶

  به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهورصبح امروز پس از ورود به اهواز به همراه استاندار خوزستان.مدیرعامل شهرک های صنعتی وجمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی از شهرک‌های صنعتی شماره ۳ و ۴ اهواز بازدید کرد. دکتر سورنا ستاری در حاشیه بازدید از شهرک‌های صنعتی شماره ۳ و ۴ اهواز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های سفر خود اظهار‌کرد: در دور جدید سفرهای استانی نوع بازدیدها متفاوت است.   ستاری با تصریح بر لزوم توسعه فرهنگ دانش‌بنیانی، خاطرنشان کرد: بیشتر به دنبال فرهنگ‌سازی هستیم که چگونه می‌توان شرکت‌های دانش‌بنیان را برای بازارسازی حمایت کرد؛ همچنین در حوزه کارآفرینی و رفاه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی حمایت استانی لازم است.   معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور گفت: باید کارآفرینی در کشور آموزش داده شود؛ ما به دنبال گسترش این فرهنگ هستیم. باید فرهنگی که پایه آن ورود نفت به بودجه عمومی در صد سال گذشته بود، را تغییر دهیم.   ستاری با بیان این‌که باید کارآفرینی در کشور گسترش یابد، عنوان کرد: باید به فرزندان خود آموزش دهیم که می‌توانند کارآفرین باشند و توانایی تولید اشتغال را دارند و این‌کار از طریق دانش انجام می‌شود؛ این فرهنگ باید در دانشگاه‌ها، نهادهای دولتی و در تمام جامعه ایجاد شود….

 

۲۰۱۵۱۱۲۶_۰۹۱۸۵۵

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهورصبح امروز پس از ورود به اهواز به همراه استاندار خوزستان.مدیرعامل شهرک های صنعتی وجمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی از شهرک‌های صنعتی شماره ۳ و ۴ اهواز بازدید کرد.

دکتر سورنا ستاری در حاشیه بازدید از شهرک‌های صنعتی شماره ۳ و ۴ اهواز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های سفر خود اظهار‌کرد: در دور جدید سفرهای استانی نوع بازدیدها متفاوت است.

 

ستاری با تصریح بر لزوم توسعه فرهنگ دانش‌بنیانی، خاطرنشان کرد: بیشتر به دنبال فرهنگ‌سازی هستیم که چگونه می‌توان شرکت‌های دانش‌بنیان را برای بازارسازی حمایت کرد؛ همچنین در حوزه کارآفرینی و رفاه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی حمایت استانی لازم است.

 

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور گفت: باید کارآفرینی در کشور آموزش داده شود؛ ما به دنبال گسترش این فرهنگ هستیم. باید فرهنگی که پایه آن ورود نفت به بودجه عمومی در صد سال گذشته بود، را تغییر دهیم.

 

ستاری با بیان این‌که باید کارآفرینی در کشور گسترش یابد، عنوان کرد: باید به فرزندان خود آموزش دهیم که می‌توانند کارآفرین باشند و توانایی تولید اشتغال را دارند و این‌کار از طریق دانش انجام می‌شود؛ این فرهنگ باید در دانشگاه‌ها، نهادهای دولتی و در تمام جامعه ایجاد شود. معاونت علمی ریاست‌جمهوری به دنبال تحقق این هدف است.

 

شرکت دربیست ودومین اجلاس رؤسای استانی بنیاد نخبگان، نشست با رؤسای دانشگاه‌های استان و نشست با اتاق بازرگانی اهواز از جمله برنامه‌های معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور در سفر به اهواز اعلام شده است.

 

۲۰۱۵۱۱۲۶_۰۹۲۵۴۳

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک