کد خبر: 12097
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵

      طی حکم صادره از طرف “کورش پرند” معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، مدیر کل فنی و حرفه‌ای لرستان منصوب شد.  به گزارش خوزستان سرافراز ؛  بر این این اساس “سید فخرالدین رحمانی” سرپرست اداره کل فنی و حرفه‌ای لرستان پس از ۱۷ ماه صندلی مدیریت این نهاد را به “رحمان قلاوند” واگذار کرد. قلاوند پیش از این به مدت ۱۰ سال مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان خوزستان بوده است. قرار است مراسم معارفه صبح پنج‌شنبه از ساعت ۱۱ در سالن همایش‌های اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان آغاز شود.    

 

20150630083543

 

 

طی حکم صادره از طرف “کورش پرند” معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، مدیر کل فنی و حرفه‌ای لرستان منصوب شد. 

به گزارش خوزستان سرافراز ؛  بر این این اساس “سید فخرالدین رحمانی” سرپرست اداره کل فنی و حرفه‌ای لرستان پس از ۱۷ ماه صندلی مدیریت این نهاد را به “رحمان قلاوند” واگذار کرد. قلاوند پیش از این به مدت ۱۰ سال مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان خوزستان بوده است.
قرار است مراسم معارفه صبح پنج‌شنبه از ساعت ۱۱ در سالن همایش‌های اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان آغاز شود.  

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک