کد خبر: 12172
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸

  خوزستان سرافراز:  انفجار در یک چایخانه در ساحل رودخانه کرخه در شهرستان شوش در شمال استان خوزستان چهار کشته و یک مجروح بر جای گذاشت. رییس فوریت های پزشکی شوش گفت:این حادثه ساعت ۱۹ و ۲۸ دقیقه جمعه شب به اورژانس ۱۱۵ شوش اطلاع داده شد. رضا معمار زاده افزود:در این حادثه که در یک چایخانه محلی در ساحل رودخانه کرخه و نزدیک پل شهید ناجیان رخ داد چهار جوان بر اثر انفجار ناشی از سیلندر گاز در دم جان باختند و یک نفر دیگر نیز مصدوم شد. وی اظهار کرد:طبق بررسی اولیه بر اثر نشت گاز محل چایخانه که یک آلاچیق می باشد آتش گرفته و چهار تن بر اثر انفجار و سوختگی جان خود را از دست دادند. معمار زاده افزود:شدت انفجار و سوختگی افراد به حدی است که شناسایی اجساد به سختی انجام شد. وی افزود:تنها مصدوم این حادثه که دچار سوختگی شده برای درمان به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شده است. در پی وقوع این حادثه نیروی انتظامی ، اورژانس و آتش نشانی شهرستان شوش در محل حضور یافته و در حال بررسی علت وقوع این حادثه می باشند. گفته می شود سه تن از کشته شدگان این حادثه اهل روستای عنکوش بخش فتح…

 

خوزستان سرافراز:

 انفجار در یک چایخانه در ساحل رودخانه کرخه در شهرستان شوش در شمال استان خوزستان چهار کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.

رییس فوریت های پزشکی شوش گفت:این حادثه ساعت ۱۹ و ۲۸ دقیقه جمعه شب به اورژانس ۱۱۵ شوش اطلاع داده شد.

رضا معمار زاده افزود:در این حادثه که در یک چایخانه محلی در ساحل رودخانه کرخه و نزدیک پل شهید ناجیان رخ داد چهار جوان بر اثر انفجار ناشی از سیلندر گاز در دم جان باختند و یک نفر دیگر نیز مصدوم شد.

وی اظهار کرد:طبق بررسی اولیه بر اثر نشت گاز محل چایخانه که یک آلاچیق می باشد آتش گرفته و چهار تن بر اثر انفجار و سوختگی جان خود را از دست دادند.

معمار زاده افزود:شدت انفجار و سوختگی افراد به حدی است که شناسایی اجساد به سختی انجام شد.

وی افزود:تنها مصدوم این حادثه که دچار سوختگی شده برای درمان به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شده است.

در پی وقوع این حادثه نیروی انتظامی ، اورژانس و آتش نشانی شهرستان شوش در محل حضور یافته و در حال بررسی علت وقوع این حادثه می باشند.

گفته می شود سه تن از کشته شدگان این حادثه اهل روستای عنکوش بخش فتح المبین شوش بوده و یک تن دیگر نیز یک معلم اهل اندیمشک می باشد.

در پی وقوع این حادثه فرماندار شهرستان شوش جمعه شب دستور پیگیری این حادثه و برخورد با مسببان آن را صادر کرد.
شهرستان شوش در شمال استان خوزستان واقع است.

 

منبع:ایرنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک