کد خبر: 12156
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۶:۴۴

  خوزستان سرافراز: مدیرکل دادگستری استان خوزستان با توصیه به زائرانی که قصد دارند در ایام اربعین حسینی در کشور عراق باشند مبنی بر تهیه مدارک خروج از مرز، گفت:عراق، ورود غیرقانونی به کشورش را جرم دانسته و جرائم سنگینی برای این کار در نظر گرفته است. فرهاد افشار نیا روز جمعه در مرز بین المللی شلمچه در بازدید از روند خدمت رسانی به زائران کربلا با توصیه به زائران مبنی بر تهیه مدارک تردد از مرز نظیر گذرنامه و روادید معتبر پیش از مراجعه به مرز، گفت:افرادی که بدون روادید از ایران خارج شده و ماموران پلیس عراق آنان را شناسایی و دستگیر کنند، در آن کشور تحت تعقیب قانونی قرار می گیرند. وی ادامه داد:این اتفاق سال های گذشته نیز رخ داده است که دستگیرشدگان پس از صرف هزینه و زمان فراوان، توانستند به ایران بازگردند. افشارنیا تصریح کرد:ورود غیرمجاز به عراق، از نظر دولت آن کشور جرم تلقی شده و مجرمان در دادگاه های آن کشور تحت تعقیب قرار می گیرند. دو مرز چذابه و شلمچه در استان خوزستان و مهران در استان ایلام از مبادی تردد زائران اربعین حسینی به مقصد کربلای معلا می باشد. در ایام اربعین سال گذشته ۵۸۰ هزار زائر از مرز بین…

 

خوزستان سرافراز:

مدیرکل دادگستری استان خوزستان با توصیه به زائرانی که قصد دارند در ایام اربعین حسینی در کشور عراق باشند مبنی بر تهیه مدارک خروج از مرز، گفت:عراق، ورود غیرقانونی به کشورش را جرم دانسته و جرائم سنگینی برای این کار در نظر گرفته است.

فرهاد افشار نیا روز جمعه در مرز بین المللی شلمچه در بازدید از روند خدمت رسانی به زائران کربلا با توصیه به زائران مبنی بر تهیه مدارک تردد از مرز نظیر گذرنامه و روادید معتبر پیش از مراجعه به مرز، گفت:افرادی که بدون روادید از ایران خارج شده و ماموران پلیس عراق آنان را شناسایی و دستگیر کنند، در آن کشور تحت تعقیب قانونی قرار می گیرند.

وی ادامه داد:این اتفاق سال های گذشته نیز رخ داده است که دستگیرشدگان پس از صرف هزینه و زمان فراوان، توانستند به ایران بازگردند.

افشارنیا تصریح کرد:ورود غیرمجاز به عراق، از نظر دولت آن کشور جرم تلقی شده و مجرمان در دادگاه های آن کشور تحت تعقیب قرار می گیرند.

دو مرز چذابه و شلمچه در استان خوزستان و مهران در استان ایلام از مبادی تردد زائران اربعین حسینی به مقصد کربلای معلا می باشد.

در ایام اربعین سال گذشته ۵۸۰ هزار زائر از مرز بین المللی شلمچه به کربلا عزیمت کردند که پیش بینی می شود این تعداد در سال جاری به بیش از یک میلیون تن افزایش یابد.

 

منبع:ایرنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک