کد خبر: 12185
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۳:۳۱

 خوزستان سرافراز:علیرضا منصوریان ۱۰ محبوب استقلالی ها با علی پروین در نظرسنجی برنامه ۹۰ رقابت می کند.  عادل فردوسی پور قصد دارد این دو را به همراه ستاره هایی چون جباری و نویدکیا در پست بهترین هافبک نفوذی بعد از انقلاب قرار دهد. در این صورت شانس پروین که پرسپولیسی است برای رای آوردن بیشتر است. علیرضا منصوریان در واکنش به این نظرسنجی می گوید: «علی پروین یکی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران است و هر نتیجه ای به دست بیاید، برای خود من یک افتخار است. گرمای هواداران استقلال را همیشه در حمایت از خودم احساس می کنم. اگر بخواهیم اسم سه بزرگ فوتبال ایران را ببریم قطعا علی پروین یکی از آنهاست. رقابت علی آقا صفایی دارد.»

 خوزستان سرافراز:علیرضا منصوریان ۱۰ محبوب استقلالی ها با علی پروین در نظرسنجی برنامه ۹۰ رقابت می کند. 

عادل فردوسی پور قصد دارد این دو را به همراه ستاره هایی چون جباری و نویدکیا در پست بهترین هافبک نفوذی بعد از انقلاب قرار دهد. در این صورت شانس پروین که پرسپولیسی است برای رای آوردن بیشتر است. علیرضا منصوریان در واکنش به این نظرسنجی می گوید: «علی پروین یکی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران است و هر نتیجه ای به دست بیاید، برای خود من یک افتخار است. گرمای هواداران استقلال را همیشه در حمایت از خودم احساس می کنم. اگر بخواهیم اسم سه بزرگ فوتبال ایران را ببریم قطعا علی پروین یکی از آنهاست. رقابت علی آقا صفایی دارد.»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک