کد خبر: 12224
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۳:۳۹

  خوزستان سرافراز:  معاون اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: از اوایل روز سه شنبه با ورود یک سامانه بارش زا از سمت غرب کشور، بارندگی و گاهی رعد و برق در استان آغاز می شود. علیرضا غلامپور اظهار کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد این وضعیت همراه با وزش باد قابل ملاحظه همراه خواهد بود و تا روز پنج شنبه به تناوب ادامه دارد. بارندگی از اوایل آبان ماه در استان آغاز شد و با شدت و ضعف در بیشتر نقاط استان شاهد بارش باران بودیم. وی افزود: همچنین در تراز میانی جو نیز تا روز دوشنبه امواج پایدار و در سطح زمین زبانه های سیستم پرفشار برروی استان مستقر می باشد. غلامپور تصریح کرد: در شهرهای کربلا، نجف و بصره نیز تا روز دوشنبه، هوا صاف تا قسمتی ابری و در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه نیز همراه با بارندگی و گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود. معاون اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۲۸ و ایذه با پنج درجه سانتی گراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده است. وی پیش بینی کرد: حداکثر دمای امروز اهواز به ۲۵ و فردا…

 

خوزستان سرافراز:

 معاون اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: از اوایل روز سه شنبه با ورود یک سامانه بارش زا از سمت غرب کشور، بارندگی و گاهی رعد و برق در استان آغاز می شود.

علیرضا غلامپور اظهار کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد این وضعیت همراه با وزش باد قابل ملاحظه همراه خواهد بود و تا روز پنج شنبه به تناوب ادامه دارد.

بارندگی از اوایل آبان ماه در استان آغاز شد و با شدت و ضعف در بیشتر نقاط استان شاهد بارش باران بودیم.

وی افزود: همچنین در تراز میانی جو نیز تا روز دوشنبه امواج پایدار و در سطح زمین زبانه های سیستم پرفشار برروی استان مستقر می باشد.

غلامپور تصریح کرد: در شهرهای کربلا، نجف و بصره نیز تا روز دوشنبه، هوا صاف تا قسمتی ابری و در روزهای سه شنبه،

چهارشنبه و پنجشنبه نیز همراه با بارندگی و گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

معاون اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۲۸ و ایذه با پنج درجه سانتی گراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده است.

وی پیش بینی کرد: حداکثر دمای امروز اهواز به ۲۵ و فردا صبح حداقل به ۱۴ درجه سانتی گراد برسد.

دو مرز چذابه و شلمچه در استان خوزستان در حال حاضر پذیرای هزاران زائر اربعین حسینی هستند.

 

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک