کد خبر: 12299
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۳:۲۳

     فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی روز دوشنبه از مرز چذابه در ۱۱۰کیلومتری شمال غرب اهواز بازدید و از نزدیک تردد زائران اربعین حسینی را بررسی کرد.  سرتیپ احمدرضا پوردستان همچنین از امکانات پایانه مرزی چذابه دیدن و از نزدیک با تعدادی از موکب داران اطراف پایانه دیدار و گفت وگو کرد. فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین از گیت های گذرنامه ، کنترل ویزا، نیروی انتظامی و مرزبانی چذابه دیدن کرد و در جریان روند تردد زائران اربعین حسینی قرار گرفت. امیر سرتیپ پوردستان در نشستی با فرماندهان نظامی و انتظامی مستقر در نقطه مرزی چذابه شرکت کرد و آخرین وضعیت تردد زائران اربعین حسینی را مورد بحث و بررسی قرار داد. پایانه های مرزی چذابه و شلمچه دو کانون اصلی تردد زائران اربعین حسینی است. بیش از ۷۰۰هزار زائر از طریق تاکنون از این دو پایانه به نجف اشرف و کربلای معلا عزیمت کردند. تاکنون وزیران اطلاعات ، بهداشت ودرمان ، فرمانده ناجا و تعدادی از معاونان وزارتخانه ها و مقامات ارشد استان خوزستان از مرز چذابه بازدید کردند.

 

 

 فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی روز دوشنبه از مرز چذابه در ۱۱۰کیلومتری شمال غرب اهواز بازدید و از نزدیک تردد زائران اربعین حسینی را بررسی کرد.

 سرتیپ احمدرضا پوردستان همچنین از امکانات پایانه مرزی چذابه دیدن و از نزدیک با تعدادی از موکب داران اطراف پایانه دیدار و گفت وگو کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین از گیت های گذرنامه ، کنترل ویزا، نیروی انتظامی و مرزبانی چذابه دیدن کرد و در جریان روند تردد زائران اربعین حسینی قرار گرفت.

امیر سرتیپ پوردستان در نشستی با فرماندهان نظامی و انتظامی مستقر در نقطه مرزی چذابه شرکت کرد و آخرین وضعیت تردد زائران اربعین حسینی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

پایانه های مرزی چذابه و شلمچه دو کانون اصلی تردد زائران اربعین حسینی است.

بیش از ۷۰۰هزار زائر از طریق تاکنون از این دو پایانه به نجف اشرف و کربلای معلا عزیمت کردند.

تاکنون وزیران اطلاعات ، بهداشت ودرمان ، فرمانده ناجا و تعدادی از معاونان وزارتخانه ها و مقامات ارشد استان خوزستان از مرز چذابه بازدید کردند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک