کد خبر: 12314
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۷:۵۰

    خوزستان سرافراز: تیم فوتبال فولاد خوزستان که با ناامیدی پا به شهرآورد اهواز گذاشته بود توانست به ضربه پنالتی حسین ابراهیمی در دقایق پایانی، نوار شکست های متوالی خود را متوقف کرده و سه امتیاز حساس این بازی را از آن خود کند.  در این دیدار که در قالب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، فرزاد آشوبی در دقیقه ۳۸ اولین گل این مسابقه را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه فولاد خوزستان کرد. گل اول فولادی ها اما از سوی کرنر ارسالی حاصل شد و ضربه سر حسین ابراهیمی پس از برخورد به مدافعان حریف راهی دروازه آبی پوشان اهواز شد. اما در دقیقه ۹۵ داور یک ضربه پنالتی به نفع فولاد گرفت و حسین ابراهیمی گل دوم خود و گل پیروزی بخش تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. قضاوت این دیدار را رضا کرمانشاهی برعهده داشت و رسول فروغی، قهرمان نجفی و جواد شرفی وی را در امر قضاوت یاری کردند. در پایان این دیدار و علیرغم پیروزی تیم فولاد عده ای از تماشاگران علیه مدیرعامل و سرمربی این تیم شعار دادند.

 

 

خوزستان سرافراز:

تیم فوتبال فولاد خوزستان که با ناامیدی پا به شهرآورد اهواز گذاشته بود توانست به ضربه پنالتی حسین ابراهیمی در دقایق پایانی، نوار شکست های متوالی خود را متوقف کرده و سه امتیاز حساس این بازی را از آن خود کند.

 در این دیدار که در قالب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، فرزاد آشوبی در دقیقه ۳۸ اولین گل این مسابقه را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه فولاد خوزستان کرد.

گل اول فولادی ها اما از سوی کرنر ارسالی حاصل شد و ضربه سر حسین ابراهیمی پس از برخورد به مدافعان حریف راهی دروازه آبی پوشان اهواز شد.

اما در دقیقه ۹۵ داور یک ضربه پنالتی به نفع فولاد گرفت و حسین ابراهیمی گل دوم خود و گل پیروزی بخش تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

قضاوت این دیدار را رضا کرمانشاهی برعهده داشت و رسول فروغی، قهرمان نجفی و جواد شرفی وی را در امر قضاوت یاری کردند.

در پایان این دیدار و علیرغم پیروزی تیم فولاد عده ای از تماشاگران علیه مدیرعامل و سرمربی این تیم شعار دادند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک