کد خبر: 12296
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۳:۲۱

 به گزارش خوزستان سرافراز:   سردار سلامی جانشین فرماندهی سپاه پاسداران کل کشور امروز در مراسم هشتم آذر سالروز آزاد سازی بستان در سخنانی ضمن تجلیل از حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام و عشایر غیور منطقه که در عملیات غرور آفرین طریق القدس با رمز یا حسین توانستند مشت محکمی در دهان نیروهای تا دندان مسلح دشمن بعثی بزنند و شهر عزیز بستان را آزاد کنند گفت در ۳۴ سال پیش در چنین روزی رزمندگان توانمند اسلام متشکل از ارتش ، سپاه ، بسیج و عشایر غیور و فهیم بستان در عملیات طریق القدس شهر بستان را آزاد نمودند. سردار سلامی با قدردانی از حضور فعال و همیشگی عشایر عرب خوزستان به ویژه بستان به جنایات امریکا و رژیم منحوس آل سعود در کشورهای سوریه ، بحرین ، عراق ، یمن اشاره کرد و گفت هدف آنها به ذلت کشاندن این کشورهاست اما بدانند که ایران اسلامی از کشورهای ضعیف با تمام توان حمایت می کند. سردار سلامی یادآور شد یکی از اهداف امریکا و عربستان سعودی و کشورهای وابسته تضعیف امتهای اسلامی است. وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران پناهگاه مستعضفان جهان است گفت امروز ایران اسلامی به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای لنگرگاه امنیت و…

 به گزارش خوزستان سرافراز:

 

سردار سلامی جانشین فرماندهی سپاه پاسداران کل کشور امروز در مراسم هشتم آذر سالروز آزاد سازی بستان در سخنانی ضمن تجلیل از حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام و عشایر غیور منطقه که در عملیات غرور آفرین طریق القدس با رمز یا حسین توانستند مشت محکمی در دهان نیروهای تا دندان مسلح دشمن بعثی بزنند و شهر عزیز بستان را آزاد کنند گفت در ۳۴ سال پیش در چنین روزی رزمندگان توانمند اسلام متشکل از ارتش ، سپاه ، بسیج و عشایر غیور و فهیم بستان در عملیات طریق القدس شهر بستان را آزاد نمودند.

سردار سلامی با قدردانی از حضور فعال و همیشگی عشایر عرب خوزستان به ویژه بستان به جنایات امریکا و رژیم منحوس آل سعود در کشورهای سوریه ، بحرین ، عراق ، یمن اشاره کرد و گفت هدف آنها به ذلت کشاندن این کشورهاست اما بدانند که ایران اسلامی از کشورهای ضعیف با تمام توان حمایت می کند.

سردار سلامی یادآور شد یکی از اهداف امریکا و عربستان سعودی و کشورهای وابسته تضعیف امتهای اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران پناهگاه مستعضفان جهان است گفت امروز ایران اسلامی به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای لنگرگاه امنیت و صلح منطقه تبدیل شده است.

در ابتدای این مراسم پس از خیر مقدم گویی فرماندار دشت آزادگان به ویژه سردار سلامی جانشین سپاه و حاضران در مراسم آیت الله حیدری امام جمعه موقت اهواز پیرامون آزاد سازی بستان در عملیات طریق القدس سخن گفت و یادآور شد که عملیات ظفرمند فتح بستان محاسبات رژیم بعث عراق و حامیانش را به هم زد.

در ادامه این مراسم نیروهای مسلح از مقابل جایگاه رژه رفتند و بار دیگر ضمن به نمایش گذاشتن اقتدار و توان رزمی خود آمادگی کامل خویش را برای مقابله با توطئه های دشمنان اعلام کردند.

گفتنی است در این مراسم آیت الله حسن زاده امام جمعه موقت اهواز ، آیت الله کعبی ، آیت الله حیدری اعضای مجلس خبرگان رهبری ، سردار شاهوار پور  فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان ، سردار دهقان فرماندهی ارتش خوزستان ، شکر خدا موسوی نماینده مردم شهرستان اهواز و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی ، مسئولان شهرستان در راس آنها فرماندار دشت آزادگان ، حجت الاسلام ساری اصل امام جمعه شهرستان دشت آزادگان حضور داشتند.

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک