کد خبر: 13545
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ دی/ ۱۳۹۴ - ۹:۱۲

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی اکیپ‌های راهداری در جاده‌های استان، تمام مسیرهای حوزه استحفاظی خوزستان باز است و تردد به خوبی در آن‌ها انجام می‌شود.

خوزستان سرافراز:مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی اکیپ‌های راهداری در جاده‌های استان، تمام مسیرهای حوزه استحفاظی خوزستان باز است و تردد به خوبی در آن‌ها انجام می‌شود.

 

محسن یوسفی اظهار کرد: با توجه به حجم بارندگی‌های اخیر در استان، آمادگی نیروهای راهداری موجب شده تا محورهای استان دچار مشکل فراوانی نشود و هم اکنون در تمام این محورها تردد امکان پذیر است.

 

وی افزود: محور اندیکا ـ تاراز به سمت چهار محال و بختیاری به دلیل ریزش بهمن فراوان، مسدود است البته این محور مربوط به حوزه استحفاظی استان چهار محال و بختیاری است و مسافرینی که قصد تردد در این محور را دارند، باید از محور اهواز ـ ایذه به سمت چهار محال و بختیاری تردد کنند.

 

یوسفی تصریح کرد: حجم بهمن در این محور بسیار زیاد است و نیروهای راهداری استان چهارمحال و بختیاری در حال باز کردن مسیر هستند اما این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد در آن انجام نمی‌شود.

 

وی با اشاره به خسارات ناشی از بارش‌های اخیر در جاده‌های خوزستان، عنوان کرد: پل روگذر راه‌آهن در منطقه برومی اهواز به دلیل آب‌شستگی دچار خسارات فراوانی شده است؛ همچنین به محورهای روستایی در استان آسیب‌های جدی وارد شده و در حال برآورد اولیه خسارات و جمع‌بندی آن‌ها هستیم.

 

ایسنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک