کد خبر: 13535
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ دی/ ۱۳۹۴ - ۳:۳۶

سرمربی نفت تهران می گوید برای اجرای ایده هایش، حمایت مدیریتی نیاز دارد نه چالش مدیریتی!

خبرورزشی نوشت:سرمربی نفت تهران می گوید برای اجرای ایده هایش، حمایت مدیریتی نیاز دارد نه چالش مدیریتی!

 

نفت تهران دیروز با وجود همه فشارها، دست به کار بزرگی زد و صبا را با سه گل، در زمین حریف شکست داد. خیلی ها دیروز باور نمی کردند منصوریان و تیمش با اینهمه فشار، چنین مسابقه مهمی را ببرند. نفت دیروز سه گل زد و سه گل هم نزد تا در مجموع فوق العاده بازی کرده باشد. علیرضا منصوریان پس از این برد، از ابتدا از بازی تراکتورسازی شروع کرد: «من در مقابل تراکتور از عملکرد تاکتیکی بچه ها راضی بودم ولی از نتیجه نه. در بازی صبا ولی هم از عملکرد تاکتیکی بچه ها راضی بودم و هم از نتیجه. بچه هایم فوق العاده کار کردند. دقیقا می دانستیم چه می خواهیم و طبق همان تاکتیک هایی که تمرین کرده بودیم، پیش رفتیم. باید به بچه ها خسته نباشید بگویم. این برد را تقدیم به بچه هایم می کنم که با تمام وجود بازی کردند و برنده شدند.» 

*خدشه ای به رابطه ام با دایی وارد نشد

منصوریان که رابطه بسیار خوبی با علی دایی دارد، درباره شکست او به خبرورزشی توضیح داد: «من و علی دایی خیلی رفیقم هستیم. این نتیجه هم به هیچ وجه خدشه ای به رفاقت و دایی وارد نمی کند. من به علی آقا گفتم کادر تو تنها کادری است که باید با همه شان روبوسی کنم چون تمام شان رفیق من هستند. از بهزاد غلامپور گرفته تا مهران پور و محمد دایی و میاچ. این یک بازی فوتبال بود که الحمدلله ما بردیم ولی دوستی مان محکمتر از قبل خواهد بود.»

*نیاز به حمایت مدیریتی دارم نه چالش

منصوریان در یک هفته گذشته شرایط سختی را پشت سر گذاشت. پس از آن که او در به خاطر جابجایی ناگهانی برنامه بازی با تراکتورسازی اعتراض کرد و گفت تیمش بازی نمی کند، مهدی تاج رئیس سازمان لیگ در مصاحبه ای دو بار گفت: «منصوریان در حدی نیست که بازی نکند!» پس از تاج، نوبت به مدیرعامل نفت تهران رسید. او هم در آستانه بازی با صبا گفت: «منصوریان حق نداشت بگوید ما بازی نمی کنیم.» پس از این اظهارات منصوریان سکوت کرد و چیزی نگفت. حالا بعد از بازی با صبا وقتی در این باره با او می پرسیم، با بغضی می گوید: «در فضای چالشی که هفته پیش داشتم آقای میرشیبانی و همینطور ایرانیان سرپرست تیم واقعا به من کمک کردند. در این مدت با توجه به شرایط روحی ام، خیلی کمک حال من و تیمم بودند. من در چنین شرایطی احتیاج به حمایت مدیریتی دارم نه چالش مدیریتی. آدمی نبوده ام که علیه باشگاهم ادبیات منفی به کار برده باشم. من در این شرایط برای اجرای ایده هایم به حمایت نیاز دارم نه به چالش.»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
انتشار یافته: ۲ نظر
 • علی
  |
  |
  ۲:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
  تاج اول برود تربیت یاد بگیرد به عنوان یه مسووول تربیت خانوادگی ندارد که به داش علی منصور توهین میکن
 • علی
  |
  |
  ۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
  اقای تاج اقای منصوریان در دل ما جا دارد شمایید که بدون پستتان عددی نیستید
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک