کد خبر: 13548
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ دی/ ۱۳۹۴ - ۹:۱۸

فرجی آمده بود تا مشکلات مالی را حل کند بعد متوجه شدیم که قصد انجام کار مدیریتی دارد و درنهایت قطع همکاری کردیم.

خوزستان سرافراز/ مالک باشگاه استقلال اهواز درخصوص برکناری مجدد مدیرعامل این باشگاه، گفت: فرجی آمده بود تا مشکلات مالی را حل کند بعد متوجه شدیم که قصد انجام کار مدیریتی دارد و درنهایت قطع همکاری کردیم.

محمد ملکی اظهارکرد: دوستان، آقای فرشید فرجی را به ما معرفی کردند و طی جلسه‌ای که داشتیم و آقای سیدشریف حسینی، نماینده مردم اهواز نیز حضور داشتند، آقای فرجی گفت که به شرط این‌که مدیرعامل باشگاه باشم، مشکلات مالی را حل خواهم کرد.

وی بیان‌ کرد: علی‌رغم میل باطنی‌ام که حاضر نبودم آقای کارون یعقوبی از سمت مدیرعاملی باشگاه کنار برود، خود یعقوبی به من گفت هر کسی که بخواهد به باشگاه کمک کند و خواسته‌اش این باشد، من به خاطر باشگاه کنار می‌روم. به هر حال آقای یعقوبی با فرجی جلسه‌ای برگزار کرد و پس از آن هم یعقوبی به من گفت که فرجی به عنوان مدیرعامل باشگاه مشغول به کار شود و مشکلات مالی را برطرف خواهد کرد که من هم پذیرفتم.

مالک باشگاه استقلال اهواز گفت: پس از چند روز متوجه شدیم که خبری از حل مشکلات مالی از سوی فرجی نیست و او به ما گفت که می‌خواهم کار مدیریتی انجام دهم که گفتم ما مشکل مدیریتی نداریم و از روز اول گفتیم که مشکل مالی داریم و خودتان هم بررسی کردید که به همین صورت است.

وی افزود: به هر حال شرایط به این صورت پیش رفت و به این نتیجه رسیدیم که او دیگر مدیرعامل باشگاه نباشد، البته من هیچ حکمی هم برای او صادر نکرده بودم. به هر حال صحبت‌های او در راستای حل مشکلات مالی باشگاه صحت نداشت و کارون یعقوبی نیز مجددا به عنوان مدیرعامل باشگاه مشغول به کار شد.

ملکی در ادامه خاطرنشان‌کرد: استاندار قول داده است که مشکلات مالی ما را برطرف کند و احتمالا این هفته مشکلات ما از طریق استانداری حل خواهد شد. آقای کیانی‌زاده، مدیرکل ورزش و جوانان استان هم با یعقوبی صحبت و اعلام کرده بود که ان‌شاءالله مشکلات مالی ما، این هفته برطرف خواهد شد.

وی در پایان گفت: تمرینات تیم از سه‌شنبه یا چهارشنبه این هفته مجددا از سر گرفته می‌شود و قصد جذب شش بازیکن را داریم و با یک مهاجم آفریقایی هم صحبت کرده‌ایم و فیلم بازی او نیز رسیده و بازیکن بسیار خوبی است. همچنین احتمال دارد یکی دو بازیکن خارجی دیگر نیز جذب کنیم.

ایسنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک