کد خبر: 13662
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ دی/ ۱۳۹۴ - ۳:۴۶

شاهین خلیلی شرط برگزاری یک انتخابات پرشور را تلاش همه اجزاء در کنار هم دانست.

خوزستان سرافراز/ به گزارش کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان رامهرمز، جلسه ستاد انتخابات شهرستان با حضور معاون فرماندار شاهین خلیلی و سایر اعضاء جهت پیگیری مصوبات جلسات گذشته و هماهنگی بین بخش ها در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار ضمن تسلیت به مناسبت شهادت روحانی مجاهد شهید آیت الله شیخ نمر باقر النمر اظهار کرد: برگزاری انتخابات یک همکاری همه جانبه نیاز دارد، چرا که اگر یک بخش تلاش و پیگیری های لازم را انجام ندهد سایر بخش ها و کمیته ها هم با مشکل مواجه می شوند. بنابراین باید به این مسئله توجه داشته باشیم که بین اجزای فرآیند انتخابات یک وابستگی متوالی وجود دارد. بر همین اساس باید فعالیت های مربوط به انتخابات طبق برنامه از پیش تعیین شده انجام شوند.

شاهین خلیلی افزود: از اولین الزامات انتخابات رعایت اصل امانتداری و پایبندی به قانون از سوی مجریان و ناظران بر انتخابات و ایجاد اعتماد متقابل و انتقال آن به افکار عمومی جامعه است و تمام تلاش ستاد انتخابات شهرستان نیز همین موضوع است. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک