کد خبر: 13675
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ دی/ ۱۳۹۴ - ۳:۲۸

امام جمعه اهواز گفت: شهادت آیت ا… نمر باقر النمر فاجعه بزرگی برای جهان اسلام است.

 

خوزستان سرافراز/  آیت ا… سید محمد علی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز در محل مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر بیان کرد: شهید نمر باقر النمر مظلومانه شهید شد؛ آزادی بیان یکی از حقوق مسلم هر کسی است که این شهید را به این بهانه به شهادت رساندند.
وی بیان کرد: آل سعود به این بهانه به دنبال قطع رابطه با ایران بود و کشور ایران باید هوشیارتر از همیشه مراقب ترفندها و حیله های آل سعود باشد چون ممکن است نقشه های شوم دیگری در سر داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی افزود: انتخابات نعمتی است که مردم و دولت باید قدر این نعمت بزرگ را بدانند.
وی اظهارکرد: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب صدمه ای که از سوی اعتراض کننده ها در انتخابات سال ۸۸ وارد شد همچنان ادامه دارد.
وی همچنین با اشاره به مقوله حجاب در جامعه بیان کرد: سایت های اینترنتی، شبکه های ماهواره ای دشمن برای منحرف کردن نسل جوان ایران، راه هایی برای از بین بردن ارزش حجاب در کشور توسط دشمن است.
گفتنی است نمازگزاران بین خطبه های نماز با سردادن شعار’ مرگ بر آمریکا’، ‘مرگ بر اسرائیل’ و ‘ مرگ بر آل سعود’ جنایات آل سعود و اربابان آنها را محکوم کردند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک