کد خبر: 13702
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ دی/ ۱۳۹۴ - ۰:۴۶

با صدور حکمی از سوی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی،رئیس ستاد انتخاباتی این حزب دراستان خوزستان معرفی شد.

به گزارش خوزستان سرافراز/ با صدور حکمی از سوی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی،رئیس ستاد انتخاباتی این حزب دراستان خوزستان معرفی شد.

 عبدالحسین روح‌الامینی،دبیرکل این حزب ونماینده دکتر محسن رضایی در ائتلاف فراگیر اصولگریان،آقای عادل ریون را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی این حزب دراستان خوزستان معرفی کرد و از وی خواست تا نسبت به شناسائی و معرفی کاندیداهای همسو با این حزب اقدام نماید.

 عادل ریون ازجوانان فعال سیاسی و اجتماعی استان خوزستان می‌باشد که امروزبا تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، از تلاش حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در جهت همگرائی و وحدت بین کاندیداهای اصولگرا خبر داد.

وی، با بیان اینکه اولویت نخست کاندیداهای این حزب رفع مشکل اقتصادی و معیشتی مردم خواهد بود،افزود: کاندیداهای مورد حمایت این حزب در روزهای آتی معرفی خواهند شد.

این فعال سیاسی و اجتماعی بیان کرد: در روزهای آینده اعضای شورای مرکزی حزب معرفی خواهند شد تا حزب بتواند هرچه بیشتر و بهتر در راه پیشبرد اهداف حزب که مشارکت حداکثری مردم می باشد گام بردارد.

ریون با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی از سوی افراد صاحب اندیشه‌ای همچون دکتر محسن رضایی، مطرح و تبیین شده است، گفت: موضوع اقتصاد مقاومتی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و از دغدغه‌های اصلی ایشان بوده است.

رئیس ستاد انتخاباتی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در استان  خوزستان، از تمامی گروه‌ها و جریان‌های سیاسی اصولگرا و معتدل استان خواست تا با حمایت و همراهی کاندیداهای این حزب در ساختن استانی آبادتر بر پایه اقتصاد مقاومتی تلاش نمایند.

ریون با بیان اینکه همه اقوام اعم از عرب،بختیاری ،لرودیگراقوام میانه دراستان خوزستان و … در این حزب سهم دارند، اظهار داشت:به شخصه معتقدم مجلس دهم نماد مبارزه با فقر و فساد و ولایت مداری و پشتیبانی از رهبری معظم انقلاب و مرزبندی با فتنه و جریانات انحرافی خواهد بود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک