کد خبر: 13731
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ دی/ ۱۳۹۴ - ۰:۴۸

سعید مرتضوی دادستان سابق تهران و رئیس سابق تامین اجتماعی در واکنش به اظهارات نمایندگان مجلس از جمله دهدشتی نماینده آبادان نامه ای منتشر کرد.

به گزارش خوزستان سرافراز ، سعید مرتضوی دادستان سابق تهران و رئیس سابق تامین اجتماعی در واکنش به اظهارات نمایندگان مجلس از جمله دهدشتی نماینده آبادان نامه ای منتشر کرد.

این نامه در چند بند و به دفاع از خود در برابر اتهام های وارده توسط برخی نمایندگان مجلس تنظیم شده است.

اما اختصاص یکی از بندهای این نامه به جریان دلایل مخالفت دهدشتی با مرتضوی از زبان خودش برای ما جالب توجه بود.

جایی که رئیس سابق تامین اجتماعی ، برآورده نشدن خواسته های دهدشتی در گذشته را عامل دشمنی وی می داند.

خواسته هایی که به زعم مرتضوی  فامیلی بودند!

در ادامه متن کامل بند مذکور را آورده ایم که خواندن آن را به شما توصیه می کنیم.

عصر آبادان به هیچ وجه در قامت دفاع از مرتضوی و همچنین خدای ناکرده با نگاه تخریب دهدشتی به این موضوع نپرداخته است. بلکه این طور احساس می شود که شاید در درون این مطلب حقایقی نهفته باشد که ماهیت برخی افراد را ممکن است بیش از پیش برای مردم روشن سازد.

اما مرتضوی در ادامه این نامه چنین آورده است:

آقای دهدشتی نماینده مردم محترم آبادان در مطالب خود که از جمله خوراک روزنامه شرق و آرمان گردیده ادعا دارد که قوه قضائیه منزه نیست و پیشنهاد تنزیه این قوه را دارد. این ادعا در حالیست که علت اصلی عناد و دشمنی آقای دهدشتی با اینجانب از زمانی شروع شد که ایشان بهمراه نماینده دیگر مردم آبادان نامه ای مشترک در زمان تصدی اینجانب در سازمان تامین اجتماعی نوشته اند و با نام بردن از تعدادی قابل توجه از پرسنل شرکت های تابع سازمان در آبادان در خواست نمودند که هریک از این افراد را به سمت های مهم مدیریتی که آنها پیشنهاد داده بودند منصوب نمایم اینجانب نامه را به رئیس هیأت مدیره و مسئول شستا ارجاع دادم پس از بررسی کارشناسانه مراجع مذکور به من گزارش دادند با توجه به رزومه و سوابق این افراد که از تحصیلات لازم برخوردار نیستند وسابقه مدیریتی نیز ندارند در حد پرسنل معمولی وکارمند عادی بوده که توان اداره کردن شرکت های تخصصی سازمان را به هیچ وجه نداشته و قابلیت انتصاب در پست های پیشنهادی آقای دهدشتی را ندارند اینجانب پس از وصول گزارش مذکور ، نمایندگان محترم امضاء کننده را دعوت نمودم و با آقای سامری جلسه ای داشتیم پس از این که متن جواب رئیس هیأت مدیره و مسئولین شستا را خدمت ایشان توضیح دادم نامبرده با بزرگواری قبول نمود که نامه مذکور قابل اجابت نیست . ولکن آقای دهدشتی از آن زمان که حسب اطلاع تعدادی از این افراد از اقوام و بستگان نزدیک ایشان بودند بنای مخالفت و عناد را با اینجانب شروع نمود وتا بحال نیز اینجانب تقاص حفظ منافع سازمان تامین اجتماعی وعدم اجابت درخواست شخصی ایشان را می پردازم نامه مورد اشاره و سیر رسیدگی به آن در سوابق موجود و قابل ارائه می باشد .آقای دهدشتی با وجود اینکه می داند تمام دادگاه هایی که در رابطه با اینجانب برگزار شده غیر علنی بوده و من تنها در دادگاه شرکت می کردم و حتی موبایل نیز بهمراه نداشته ام به دروغ می گوید اینجانب با محافظ مسلح در دادگاه شرکت می کردم با این دروغ گویی های آشکار که انگیزه آن مشخص نیست و حداقل رئیس دادگاه و قضات حاضر و طرفین پرونده وسایر پرسنل دادگاه شاهد و ناظر بوده اند.
مرتضوی این نامه را بعد از انتقادات صریح و تند دهدشتی نماینده آبادان از خود درباره سفری که اخیراً به کربلا داشت، نوشته است.

 

 

 

 
 

 
 
 
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک