کد خبر: 13949
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ دی/ ۱۳۹۴ - ۱:۵۰

اما رفتار هوشمندانه جنابعالی همواره برخلاف عملکرد آنانی بوده که منافع شان در گروی ایجاد تشنج های حزبی و قومی می باشد،

یادداشتی بقلم زمان بابادی شوراب در پایگاه خبری تحلیلی خوزستان سرافراز”

 

بسمه تعالی 

 

باعرض سلام خدمت پروفسور برات قبادیان

 

متاسفانه براساس تجربه گذشته ثابت شده که بعضی سیاست ورزان عادت به پر رنگ نمودن تضادهای قومی و سیاسی در این جغرافیا برای سوء استفاده های شخصی و باندی خود می باشند و با سر دادن شعارهای بی محتوا و کلی در میان جامعه ایجاد شکاف می نمایند که با اینگونه رفتارهای ناصواب حس همنشینی مسالمت آمیز را در این دیار به چالش کشانده و یا می کشانند.

 

اما رفتار هوشمندانه جنابعالی همواره برخلاف عملکرد آنانی بوده که منافع شان در گروی ایجاد تشنج های حزبی و قومی می باشد،

 

جنابعالی در این مدت کوتاه و نشست و برخاست با تفکرات واقعی سیاسی و بزرگان اقوام با بزرگ منشی و کمال انسانیتی که از خود نشان داده اید در اتحاد میان این اقشار پیشتاز بوده و باعث وحدت در بین روشنفکران و نخبگان اقوام ساکن در اهواز شده اید.

 

شاید هر انسان واقع بینی با بررسی کوتاه سوابق علمی تان،شما را بعنوان یک دانشمند علوم تجربی به حساب آورند،اما باید قید شود که جنابعالی یک دانشمند جامعه شناس و روشنفکر و دارای ایده در کارهای اقتصادی و اجتماعی هستید،کسی که دشت های این منطقه را منبع و سرمایه می داند و نه فقط نفت! کسی که درباره انرژی های تجدیدپذیر جهت اشتغال بیشتر و بکارگیری این منابع خدادادی در استان برنامه های بزرگی دارد و نه فقط انرژی های فناپذیر نفت،گاز و….

 

زمانی که در مورد ظرفیت های توسعه استان از لحاظ کشاورزی بحث می کنید و از عدم استفاده از آن بدلیل ضعف مدیریت افسوس می خورید و همچنین فقر این جامعه با وجود همه داشته هایش نگرانی  و دغدغه شماست،این موضوع  مرا به فکر می برد که چرا اجازه نمی دهند نخبگانی همچون شما که این همه ایده و تفکرات مناسب برای این جغرافیا دارید از ابزار کرسی نمایندگی مجلس جهت خدمت و اجرای برنامه های تان برای مردم استفاده نمایید؟

 

شاید دست هایی که توسعه استان و شهر اهواز برای منافع آنان-بدلیل ناتوانی های مدیریتی خود-ایجاد مشکل می نماید سد راه آدم های توانا و پاکی همچون شما گردیده اند تا این فرصت را برای دوستان هم جنس و هم تفکر خود جهت انتقال منابع  استان و خدمت به دوستان پرنفوذ حزبی خود در جغرافیای دیگری فراهم نمایند.

 

زمان بابادی شوراب

 

۲۶ /دی /۱۳۹۴ 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک