کد خبر: 13990
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ دی/ ۱۳۹۴ - ۰:۴۴

خانه کشاورز خوزستان با ۱۷۳ هزار عضو و حدود یک میلیون جمعیت تحت پوشش در استان برای پیشبرد منافع کشاورزان و پیگیری مشکلات کلان کشاورزان و همچنین اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری مردم و شورانگیز نمودن فضای انتخابات ، این امر را در اولویت کاری خود قرار داده است.

 

 

به گزارش خوزستان سرافراز:نماینده خوزستان در شورای مرکزی خانه کشاورز گفت: خانه کشاورز با توجه به گستره استانی اش بعنوان قویترین تشکیلات سازماندهی شده که طبق قانون و بر اساس کمیسیون ماده ۱۰ احزاب از وزارت کشور، دارای حق انتخاب نماینده می باشد تمام توان خود را روی انتخابات خبرگان رهبری گذاشته و بنابر اجماعی که در سطح استان بوجود آمده تلاش جدی داریم حداقل ۴ و حداکثر ۵ نفر از کرسی های خبرگان رهبری در استان را بدست آوریم.

سید فاضل شرفی افزود: قطعا از این تعداد تلاش جدی داریم حدالمقدور ۳ نفر چهره جدید و بعضا کسانی باشند که برای اولین بار پا به عرصه انتخابات خبرگان رهبری گذاشته اند.

وی گفت: خانه کشاورز خوزستان با ۱۷۳ هزار عضو و حدود یک میلیون جمعیت تحت پوشش در استان برای پیشبرد منافع کشاورزان و پیگیری مشکلات کلان کشاورزان و همچنین اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری مردم و شورانگیز نمودن فضای انتخابات ، این امر را در اولویت کاری خود قرار داده است.

 

  نماینده خوزستان در شورای مرکزی خانه کشاورز گفت: همچنین در انتخابات مجلس شورای اسلامی ، ۷ حوزه انتخابیه در استان خصوصا شهرستان اهواز، عرصه ی رقابت قدرتمندانه جامعه کشاورزان استان خواهد بود. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک