کد خبر: 14023
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ دی/ ۱۳۹۴ - ۵:۲۹

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت:حادثه قتل یک جوان دزفولی با جدیت و قاطعیت از سوی دستگاه قضایی در دست پیگیری است.

خوزستان سرافراز/ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت:حادثه قتل یک جوان دزفولی با جدیت و قاطعیت از سوی دستگاه قضایی در دست پیگیری است.

جوانی ۲۴ ساله پیش از ظهر روز یکشنبه در خیابان عدل واقع در هسته مرکزی شهر دزفول با شلیک گلوله به ناحیه سینه به قتل رسید.

احمد قهرمانی روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا بدون اشاره به جزییات این حادثه افزود:دستگاه قضایی در راستای تامین امنیت پایدار به عنوان مطالبه به حق مردم تا دستگیری تمام عوامل این جنایت و مجازات آنها کوتاه نخواهد آمد.

وی افزود:این حادثه از سوی دستگاه های ذیربط در دست بررسی و پیگیری می باشد اما تا این لحظه کسی در این رابطه دستگیر نشده است.

قهرمانی امنیت را مطالبه جدی و به حق مردم دزفول دانست و گفت:برخورد دستگاه قضایی با عوامل این سرقت ها سخت و بدون گذشت می باشد.

وی مطالبه امنیت از مسوولان را حق قانونی مردم دانست و گفت:دستگاههای ذیربط در حد توان و امکانات نسبت به برقراری امنیت تلاش می کنند.

در پی این حادثه شهروندان دزفولی تشدید برخورد با سارقان و مخلان نظم و امنیت را از نیروی انتظامی ، دستگاه قضایی و فرمانداری این شهرستان خواستار شدند. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک