کد خبر: 14072
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۲:۳۶

متاسفانه در سال های اخیر، پل های عابر پیاده غیر استاندارد درسطح شهر اهواز مردم را نگران کرده است.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:زمانی که به واسطه پیشرفت و گسترش چشمگیر جمعیت و رشد شتابان صنعتی شدن ، اختلاط حرکت سواره و پیاده به ویژه در مراکز شهرهای بزرگ بوجود آمد ، حضور وسیع و تردد زیاد وسایل نقلیه در سطح شهرها انسان را به تفکر برای راه چاره برای جداسازی مسیرهای عابران پیاده از اتومبیل ها وادار کرد. پل های عابر پیاده دستاورد تفکر بشر در این حوزه بوده است.

متاسفانه در سال های اخیر، پل های عابر پیاده غیر استاندارد درسطح شهر اهواز مردم را نگران کرده است.

در منطقه پادادشهر(فاز۲) شهروندان بی گناه اهوازی بیش از سه هفته است که از این پل عابر پیاده استفاده می کنند و متاسفانه مسئولان محترم شهری تاکنون هیچ اقدامی جهت رفع حل این مشکل انجام نداده اند.

 آیا باید اتفاق ناگواری برای شهروندان اتفاق بیافتد تا مسئولان محترم شهرداری چاره اندیشی نمایند.این یک معجزه است که این پل روی افرادبی گناه فرود نیامده است.

اشخاص با اطمینان خاطری مطلق از پل های عابر پیاده موجود در سطح شهراستفاده می کننددریغ از آن که بدانند که این پل های غیر استاندارد چه سرنوشت شومی را برای آنها رقم می زند.

گفتنی است؛احداث و استقرار پل های عابر پیاده فاقد استاندارد های لازم یکی از اقدامات توهین آمیز از سوی متولیان امر به شمار می آیدکه این مسئولان بدون در نظر گرفتن ارزش جان افراد مبادرت به نصب پل های عابر پیاده غیر استاندارد می کنند.

IMG-20160120-WA0008

افشین امیری

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک