کد خبر: 14387
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۵:۱۸

  آذر زمانپور گفت: مدیران ارشد شهرداری نباید مستقیما از نامزدهای انتخاباتی طرفداری کنند

 

خوزستان سرافراز/ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز، آذر زمانپور در نطق پیش از دستور خود ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر اظهار کرد: ۲۲ بهمن سرآغازی برای مبارزه با استبداد و نقطه اتکای دولت های منطقه است.

وی افزود: از تمام مردم دعوت می کنیم همانگونه که ۳۷ سال پیش انقلاب اسلامی را به رهبری امام راحل ایجاد کردند، اکنون نیز با حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن آن را حفظ کنند.

زمانپور با بیان اینکه نباید امکانات و اموال شهرداری برای تبلیغ یا تخریب نامزدهای انتخاباتی مصرف شود،خطاب به شهردار تصریح کرد: مدیران ارشد شهرداری نباید مستقیما از نامزدهای انتخاباتی طرفداری کنند.

وی افزود: شهردار اهواز باید در جهت تکریم شهروندان گزارشی از عملکرد روز گذشته خود و اقداماتی که در دست اجرا دارد را از طریق رسانه هر روز به اطلاع شهروندان برساند.

عضو شورای شهر با اشاره به اینکه کمتر از ۵۰ روز به آغاز سفرهای نوروزی باقی مانده است، یادآور شد: شهرداری و خدمات شهری باید فضای شهر را تا پیش از ورود مسافران نوروزی و راهیان نور متناسب با اقلیم شهر آماده کنند.

وی ضمن انتقاد از رفتار تبعیض آمیز معاونت حقوقی و املاک دربرخورد با شهروندان خاطر نشان کرد: متأسفانه معاونت حقوقی و املاک رفتار متفاوتی در برخورد با شهروندان حاشیه نشین دارد در حالیکه باید بدون هرگونه تبعیض از حقوق مردم دفاع کند.بسیاری از شهروندان از پاسخگو نبودن معاون حقوقی و برگزاری جلسه در ساعات ملاقات عمومی گله مند بودند.

زمانپور در ادامه خواستار رسیدگی به پروژه روگذر و زیرگذر شریعتی شد و گفت: این پروژه باید در کمیسیون عمران ارائه و پیشرفت فیزیکی آن مورد بررسی قرار گیرد زیرا در عبور و مرور مردم در هسته مرکزی اختلال ایجاد کرده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک