کد خبر: 14390
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۵:۲۲

استاندار خوزستان گفت: حضور و تعدد کاندیداهای مطرح و قابل، می‌تواند موجب رونق بیشتر انتخابات شود. فهرستی از کاندیداهای مطرحی که رد یا عدم احراز صلاحیت شده اند را به معاون اول رییس جمهور فرستاده ایم.

 

عبدالحسن مقتدایی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به دیدار دست‌اندرکاران انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان و وزیر کشور با مقام معظم رهبری، عنوان‌کرد: در این دیدار بر اجرای مرّ قانون و اقدام جهت مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید شد.

 

وی افزود: اظهارنظرهای متفاوتی در خصوص ردصلاحیت‌ها صورت گرفته و رییس جمهور هم نقطه نظرات خود را بیان کرد و در نهایت ختم به برگزاری جلسات و بررسی‌های بیشتر شد تا قالب نقطه نظرات مردم در نظر گرفته و یک مشارکت کاملی ایجاد شود.

 

استاندار خوزستان بیان‌کرد: این رایزنی‌ها و تعاملات صورت گرفته است و امیدواریم شاهد حضور همه جناح‌ها و همه افراد تاثیرگذار و دلسوز نظام باشیم و شخصیت حقیقی یا مجموعه شخصیت حقوقی در قالب جمعیت‌های سیاسی بتواند در مجلس حضور پیدا کند زیرا اگر ما مجلسی کاردان، کارآمد، باسواد، مسلط و دلسوز با نگاه ملی داشته باشیم خیلی از معضلات ما حل می‌شود.

 

مقتدایی خاطرنشان‌کرد: امیدوارم با اقداماتی که صورت گرفته نتیجه‌ای حاصل شود؛ حضور و تعدد کاندیداهای مطرح و قابل، می‌تواند موجب رونق بیشتر انتخابات باشد. انتخابات همیشه یک رفراندوم و پشتوانه برای انقلاب بوده است و همه باید همت کنیم که این امر تحقق پیدا کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک