کد خبر: 14503
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۳:۵۵

خوشبختانه این بیمارستان به همت کلیه پرسنل ساعی و زحمتکش موفق به کسب بالاترین امتیاز اعتبار بخشی در سطح استان خوزستان گردید.

دکتر علی ولی منش رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: اعتبار بخشی به معنی ارزیابی سیستماتیک مراکز ارائه خدمات سلامت با استانداردهای مشخص است ورویکردی برای ارتقاء وبهبود مداوم خدمات درمانی، ارتقای کیفیت، بامحوریت بیمار و افزایش امنیت بیمار وکارکنان می باشد که در تمام دنیا مورد استقبال قرار گرفته است .

 

رئیس بیمارستان امیرالمومنین اظهار کرد: خوشبختانه این بیمارستان به همت کلیه پرسنل ساعی و زحمتکش موفق به کسب بالاترین امتیاز اعتبار بخشی در سطح استان خوزستان گردید.

 

وی افزود: بیمارستان ۲۵۶ تخت خوابی امیرالمومنین اهواز دارای بخش های عمومی، ویژه، اتاق های عمل، زایشگاه و همچنین درمانگاههای تخصصی و عمومی میباشد که بطور میانگین روزانه تعداد ۱۶۰۰ نفر مراجعه در بخش سرپایی و ۲۱۰ نفر در بخش بستری دارد.

 

دکتر ولی منش گفت: یکی از پتانسیل های ویژه این بیمارستان وجود نیروی انسانی فعال و صادق است که با انسجام همدلی و با نهایت رغبت و تلاش مضاعف خودشان شبانه روز مشغول ارائه خدمات به بیماران می باشد و همین عامل باعث شد تا در ارزشیابی امسال هم از نظر رعایت موازین بهداشتی و هم از نظر در دسترس بودن خدمات بتواند بعنوان درج ۱ استان مطرح گردد.

 

دکتر ولی منش ابراز امیدواری کرد و افزود:با ترمیم و تعمیر فضای فیزیکی بخش های دیگر بیمارستان که در حال اقدام است در آینده شاهد تحولات بهتر و بیشتری خواهیم بود.

 

وی در پایان از حمایت های همه جانبه مدیر محترم درمان استان، دکتر پناهی زاده و کلیه پرسنل اعم از مدیر بیمارستان و مسئولین واحد ها و بخش های بستری تقدیر و تشکر نمود.

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک