کد خبر: 14558
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۱:۳۱

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اسامی احراز صلاحیت شدگان تا ساعتی دیگر به وزارت کشور اعلام می شود.

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از شبکه خبر، سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای نگهبان تاکید کرد: شمار داوطلبان احراز صلاحیت شده افزایش یافت.

شورای نگهبان قانون اساسی نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی به وزارت کشور اعلام می کند.
داوطلبان مجلس شورای اسلامی که در مراحل قبل صلاحیت شان تایید شده اما در این مرحله با بررسی بیشتر شورای نگهبان صلاحیت آنها احراز نشده از ۱۷ تا ۱۹ بهمن فرصت دارند تقاضای رسیدگی مجدد کنند.

شورای نگهبان از ۲۰ تا ۲۶ بهمن این تقاضاها را بررسی و نتایج نهایی را ۲۷ بهمن به وزارت کشور اعلام می کند. پیش بینی می شود در مرحله پایانی بررسی ها در صحن شورای نگهبان شمار تایید صلاحیت ها افزایش یابد.
وزارت کشور ۲۸ بهمن از طریق فرمانداری های سراسر کشور اسامی نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام خواهد کرد.

نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن، یک هفته فرصت تبلیغات دارند. رسیدگی به تقاضای بررسی مجدد داوطلبان احراز صلاحیت نشده مجلس خبرگان هم تا ۲۰ بهمن ادامه دارد.

شورای نگهبان نتایج نهایی بررسی صلاحیت داوطلبان خبرگان را ۲۱ بهمن به وزارت کشور اعلام می کند. نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان از ۲۲ بهمن به مدت ۱۴ روز فرصت تبلیغات دارند. دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند برگزار می شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک