کد خبر: 14599
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۴:۱۱

 رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه روند رسیدگی به پرونده متهمان حادثه تروریستی حمیدیه تا سال آینده به طول خواهد کشید گفت: حکم محکومان این حادثه در ملاءعام اجرا می شود.

 فرهاد افشارنیا یکشنبه در حاشیه بازدید از مجتمع قضایی تصادفات استان در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده متهمان حادثه تروریستی حمیدیه اظهار کرد: به نظر می رسد این جلسه اولین و آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به این پرونده باشد.

وی افزود: در این جلسه اظهارات اولیای دم، متهمان و وکلا گرفته شده و به نظر می رسد این جلسه منجر به صدور رای شود.
افشارنیا گفت: دادگاه باید در باره نحوه اجرای حکم تصمیم گیری کند و نمی توان پیشداوری کرد اما وقتی رای محکومت متهمان صادر و در مراجع بالا تایید شد به نظر می رسد که نظر دادگاه همین باشد که در ملاء عام اجرا می شود.

وی افزود: روند رسیدگی به پرونده احتمالا تا سال آینده طول می کشد.

بر اساس این گزارش حادثه تیراندازی به مقر نوروزی ماموران انتظامی در روستای گمبوعه شهرستان حمیدیه در بامداد ۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۴ اتفاق افتاد و منجر به شهادت سه نفر از ماموران شد.

در جلسه رسیدگی به این پرونده، متهمان در خصوص سایر عملیات های خرابکارانه دیگر از جمله تیراندازی به کاروان راهیان نور، حمله و تیراندازی به کانکس نیروی انتظامی پل شریعتی، تخریب تجهیزات لرزه نگاری شرکت نفت و …. و همچنین اتهاماتی همچون محاربه، افساد فی الارض، راه اندازی و عضویت در گروهک های تروریستی و … پاسخ گفتند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک