کد خبر: 14698
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸

مکارمی گفت: سعی شده در این نمایشگاه پروژه هایی که توسط شهرداری اهواز اجراشده را در قالب نمایشگاه اینفوگرافیک که شامل عکس و شرح مختصری از آنها را داشته باشیم.

 

مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اهواز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حلوه های خدمت با اشاره به ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: اتفاق خارق العاده و معجزه ای که در این قرن پرتلاطم اتفاق افتاد و ملت مسلمان ایران با تاسی از اهل بیت و پیروی از مقام شامخ ولایت بیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، بنیاد رژیم منحوس و مستبد پهلوی را برانداختند و زیربنای یک نظام اسلامی و الهی را در دنیای امروز نهادند.

مهدی مکارمی ضمن عرض تبریک ایام مبارک دهه فجر خدمت کلیه هموطنان و همکاران اذهان داشت: در دوره چهارم شورای شهر اهواز و تصدی آقای موسوی بعنوان شهردار اهواز شاهد فعالیت ها و پروژه های بزرگ و ماندگاری بوده ایم که قطعاً باید بازتاب و انعکاس بیشتری داشته باشد.

وی با اشاره به فرمایش حضرت امام (ره) در جمع کارکنان شهرداری اهواز که در این نمایشگاه نیز از آن بهره گرفته اند، افزود: دشمنان و مخالفین نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنند که چنین وانمود کنند که در این دوره به نسبت قبل از پیروزی انقلاب فعالیت چشمگیری صورت نگرفته است در حالی که ما میدانیم که عمران، آبادانی و خدماتی که در دوره نظام جمهوری اسلامی به مردم شهر ها و روستا های دور افتاده صورت گرفته است خدمات بی بدیلی بوده است. اما دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، واقعیتها را وارونه جلوه می دهند.

وی در ادامه بیان فرمایشات حضرت امام (ره)  بیان کرد : کارها و فعالیت ها را به مردم بگویید و انها را انعکاس دهید چرا که همین عمل باعث ایجاد امید و امیدواری شود و منجر به مشارکت هرچه بهتر شهروندان می گردد.

مکارمی گفت: سعی شده در این نمایشگاه پروژه هایی که توسط شهرداری اهواز اجراشده را در قالب نمایشگاه اینفوگرافیک که شامل عکس و شرح مختصری از آنها را داشته باشیم.

 

مکارمی گفت: درکنار این نمایشگاه غرفه سلامت با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور برپا شده که شهروندان ضمن مراجعه می توانند مشاوره سلامت بگیرند، غرفه ای برای کودکان نیز تعبیه شده است که در آن تصاویر و نقاشی مرتبط با موضوع انقلاب اسلامی را به تصویر بکشند. 

 

مدیرعامل سازمان فرهنگی و وزشی شهرداری افزود: همچنین غرفه دیگری با موضوع انقلاب برپا شده که دارای تصاویر و اینفوگرافیک از وقایع انقلاب شهر اهواز است چرا که در شهر اهواز شاهد وقایع تاریخی و انقلابی بسیاری بوده ایم و با عنایت حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده معزز ولی فقیه در استان و سایر علمایی که در آن مقطع زمانی هدایت و رهبری وقایع انقلابی شهر اهواز را بر عهده داشته اند، شاهد حماسه پر شور مردم اهواز در جریان پیروزی انقلاب بودیم.

همچنین در این نمایشگاه کتاب روز شمار انقلاب منتشر شده است جهت عرضه به شهروندان ارائه می گردد.

 وی در پایان گفت: امیدواریم با انجام فعالیتهای همه همکاران م ان در حوزه فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی و سایر مجموعه های شهرداری اهواز بتوانیم منویات و فرمایشات حضرت امام را به خوبی اجرا نمائیم و شاهد همبستگی و همدلی مردم شریفمان در تجدید بیعت با امام عزیزمان و مقام معظم رهبری و آرمانهای انقلاب اسلامی باشیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک