کد خبر: 14724
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱

کانال تلگرام رسمی تیم ملی اعلام کرد؛ کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران فردا استعفای خود را به تاریخ یازدهم اردیبهشت سال ۹۵ تقدیم رئیس فدراسیون فوتبال خواهد کرد.

 خوزستان سرافراز،‌پس از پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد، سرمربی تیم ملی در گفتگویی اظهار کرد: فردا برگه استعفای خود را به تاریخ یازدهم اردیبهشت که روز انتخابات فدراسیون فوتبال است را تقدیم آقای کفاشیان خواهم کرد. این تصمیم برای کمک به ایشان است چرا که اگر من را اخراج کند، مردم علیه‌اش خواهند بود و اگر کی‌روش را نگه دارد، اسدی و گروهی که با اسدی هستند به مخالفت با ایشان خواهند پرداخت که این موضوع مشکل بزرگی برای رئیس فدراسیون خواهد بود. به همین دلیل فردا استعفای خودم را به تاریخ یازدهم اردیبهشت به ایشان تقدیم خواهم کرد.

وی افزود: کاری که در حال انجام است و کمک نکردن به تیم ملی برای من ناراحت کننده است. این موضوع عصبانی‌ام کرده و برای من نامفهوم است. اگر به همین یک دلیل به تیم ملی کمک نشود، این قابل قبول نیست. به همین خاطر برای نشان دادن حسن نیتم فردا استعفای خودم را که مورخ یازدهم اردیبهشت است، تقدیم خواهم کرد تا بعد از انتخابات ایشان یا رئیس جدید بتوانند تصمیم جدیدی بگیرند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک