کد خبر: 14704
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۰:۱۸

 شهردار تهران از استقلال کشور، اجرای دستورات دین اسلام، جمهوریت و آزادی به عنوان دستاوردهای انقلاب مردم ایران طی سال های عمر نظام جمهوری اسلامی یاد کرد.

خوزستان سرافراز/ محمدباقر قالیباف پنجشنبه به عنوان سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز در جمع راهپیمایان این شهر، با تشریح دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی طی سال های عمر نظام، گفت:شعار نه شرقی، نه غربی جمهوری اسلامی مردم ایران، این پیام را رساند که مردم بدون تکیه به هیچ قدرت خارجی، با اتکا به الطاف الهی و رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی راه اسلام و انقلاب را با اقتدار ادامه می دهند.

قالیباف با تشریح توطئه های بدخواهان انقلاب طی سالیان گذشته علیه مردم، گفت:آمریکا و هم پیمانانش طی حدود چهار دهه گذشته، رفتار جنایتکارانه داشته و دستانشان به خون مردم بیگناه آلوده شد.

وی در ادامه اضافه کرد:در مقطع زمانی کنونی، استکبار و هم پیمانانش تلاش دارند که از خود چهره ای خیرخواه نشان داده و عنوان کنند که خیر مردم ایران را می خواهند، در صورتی که به دنبال تحریف واقعیت جامعه هستند.

شهردار تهران بیان کرد:هدف دشمنان اسلام از تحریف واقعیت ها، فشار سیاسی بر مسئولان و ملت ایران برای نابودی انقلاب اسلامی است.

سخنران مراسم ۲۲ بهمن در اهواز گفت:دشمنان نظام جمهوری اسلامی با راه اندازی شبکه های عرب زبان، انگلیسی و فارسی زبان، حجم زیادی از تبلیغات ضد انقلاب را پخش می کنند و در مسیر تفرقه افکنی گام بر می دارند.

شهردار تهران همچنین در سخنانش با تجلیل از رشادت مردم خوزستان طی سال های حماسه و دفاع مقدس، گفت:مردم این استان در دوران دفاع مقدس طبق فرموده امام خمینی(ره) دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کردند.

قالیباف افزود:امروزه نیز مردم خوزستان، بیشترین شهیدان را در دفاع از حرم اهلبیت و مبارزه با داعش در سوریه و لبنان تقدیم کردند.

شهردار تهران در سخناشن همچنین با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تجلیل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی این روز، افزود:در ۲۲ بهمن مردم بار دیگر با امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند و پاسخ محکمی به رفتارهای ناشایس، تهدیدها و تشرهای دشمن دادند.

سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز همچنین از استکبار ستیزی به عنوان روحیه ای موثر در پیشبرد اهداف ملت ایران یاد کرد و افزود:تلاش آمریکا این است که روحیه مبارزه با استکبار را بگیرد و اگر این روحیه از مسئولان و مردم گرفته شود، اسلامیت، جمهوریت و آزادی ایران نیز گرفته می شود.

قالیباف در بخش دیگری از سخنانش با تجلیل از اقدامات تیم هسته ای در فرجام برجام، گفت:حل شدن موضوع هسته ای به این معنا نیست که آمریکا دشمنی خود را با ایران به پایان رسانده است.

سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز همچنین با تاکید بر لزوم تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور برای توسعه پایدار اقتصادی، افزود:در عرصه داخلی برای مبارزه با استکبار جهانی باید با بیکاری، فقر و نابرابری اجتماعی و بی عدالتی، آسیب های اجتماعی و عواملی که برای مردم مشکل زاست، مقابله کرد.

شهردار تهران تصریح کرد:باید همه با هم برای حل مشکلات اقتصادی کشور گام برداریم و در کنار اجرای برجام نیز باید برجام اقتصادی برای حل مشکلات بخش اقتصاد اجرا شود.

سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز همچنین با دعوت مردم به حضور حماسی در انتخابات آتی، افزود:انتخابات بخشی از جمهوریت، آزادی و نماد مردم سالاری دینی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان نیز در این مراسم در سخنانی یا تبریک سالروز پیروزی انقلبا سالامی، گفت:اصل مترقی ولایت فقیه و اهداف والای نظام جمهوری اسلامی، اسلام و مسلمانان را از هر گزندی محافظت می کند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدلطف الله سپهر گفت:رسالت بزرگی بر دوش داریم و آن نیز، حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است که نیاز به دقت و حساسیت دارد و امیدواریم مردم نیز با درک زمان، بار دیگر حماسه آفرین شوند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک