کد خبر: 14743
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۳:۴۸

محسن کودک ۱۲ ساله خوزستانی که به سرطان مبتلا است به آرزوی خود رسید و آتش نشان شد.

خوزستان سرافراز/ مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: با همکاری موسسه فرهنگی ، هنری پنجمین فصل قشنگ در اهواز برای تحقق آرزوی یک کودک مبتلا به بیماری سرطان که دوست داشت آتش نشان شود در روز جمعه برای چند ساعت آتش نشان شد.

امیر نجفی گفت: در ساعت ۱۴ روز جمعه، این کودک به همراه خانواده خود از بیمارستان گلستان (شفا) ترخیص و به همراه تیم پزشکی و مسئولان موسسه خیریه در ایستگاه آتش نشانی گلستان (ایستگاه۷۰۰) حضور یافت.

وی افزود: در هنگام ورود محسن آژیرهای تیم تشریفات به همراه آتش نشانان به صدا درآمد و برای او و تمام بیماران آرزوی سلامتی کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی اهواز بیان کرد: این کودک پس ورود به ایستگاه آتش نشانی ، به رختکن منتقل و لباس فرم پوشید و پس از آن وی با فرماندهی یک تیم متشکل از چند دستگاه خودروی مهار آتش، فرماندهی و موتورسیکلت در یک مانور و رژه خودرو به ایستگاه جنب استانداری در اهواز (ایستگاه۳۰۰) انتقال یافتند.

نجفی گفت: در ایستگاه ۳۰۰ وی بطور رسمی به عنوان فرمانده تیم های عملیاتی معرفی و بی سیم فرماندهی به وی تحویل داده شد، و محسن در قالب یک فرمانده آتش نشان، و برای یک ماموریت حادثه آتش سوزی در مقابل کتابخانه مرکزی اهواز در جاده ساحلی اعزام شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشان اهواز بیان کرد: با دستور محسن فرمانده کوچک سازمان آتش نشانی اهواز تیم های عملیاتی در سه ماموریت به خاموش کردن لاستیک، تشت مملو از آتش و کپسول گاز آتش گرفته پرداختند.

محسن سومین کودک مبتلا به سرطان در اهواز است که با همکاری این موسسه فرهنگی هنری به آروزی خود رسیده است.

پیش از این دو کودک دیگر آرزوی فرماندهی نیروی انتظامی و شهری پاک را داشتند که با نمایشی نمادین به آرزوهای خود رسیدند.

 

 

 

 

 

 

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک