کد خبر: 14810
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۷:۵۲

اگرچه شهرداری در زمینه مسائل فرهنگی تلاش می کند اما این خطای بزرگ باعث رنجش بسیاری از شهروندان و خانواده شهدا شد به همین جهت باید از این پس این امور در کمیسیون فرهنگی مورد بررسی قرار گیرد .

 خوزستان سرافراز/ حسین حیدری در یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای شهر اهواز ضمن انتقاد از برگزاری کنسرت اجرا شده با عنوان جشن بزرگ فجر بیداری توسط شهرداری در شب ورود شهدای مدافع حرم و عدم موقعیت شناسی معاون فرهنگی شهرداری، گفت: اگرچه شهرداری در زمینه مسائل فرهنگی تلاش می کند اما این خطای بزرگ باعث رنجش بسیاری از شهروندان و خانواده شهدا شد به همین جهت باید از این پس این امور در کمیسیون فرهنگی مورد بررسی قرار گیرد .

وی برگزاری کنسرت را از وظایف شهرداری خارج خواند و این مساله را در حیطه کاری شرکت ها و نهادهای خصوصی دانست که باید زیر نظر متولیان نظارتی فعالیت کنند.

اعتراض آذر زمانپور عضو شورای شهر اهواز نیز درخصوص کلیپ انتشار یافته در فضای مجازی مبنی برحضورش درجشن معاونت فرهنگی را اعلام کرد افزود: درست است که شورای شهر یک نهاد نظارتی محسوب می شود اما در این برنامه اعضا دعوت شده بودند و اطلاعی از کم و کیف این برنامه دردست نبوده است .

جانعلی خورشیدی با بیان اینکه شرایط زندگی برخی ساکنین کوی رمضای به دلیل احتمال ریزش کوه بسیار خطرناک است، بیان کرد: باید برای جان انسان ها ارزش قائل شد، در بودجه سال ۹۴ حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای بهسازی این منطقه بودجه در نظر گرفته شد اما تاکنون محقق نشده است.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک