کد خبر: 14837
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۵:۵۹

هفت طرح عمرانی در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با حضور علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان به بهره برداری رسید.

خوزستان سرافراز:هفت طرح عمرانی در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با حضور علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان به بهره برداری رسید.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از این طرح ها به خبرنگاران گفت: فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز با ظرفیت هزار و ۵۰۰ مترمکعب در شبانه روز، چهار ایستگاه آتش نشانی در شهرک های صنعتی رامهرمز، شوش، دزفول یک و اهواز دو از جمله این طرح ها است.

اخلاق محمدیان ادامه داد: شبکه گازرسانی به شهرک صنعتی شماره ۴ اهواز به طول ۱،۵ کیلومتر و با ظرفیت پنج هزار مترمکعب بر ساعت، احداث نخستین مسجد

شهرک صنعتی شماره ۴ اهواز با مساحت ۱۵۰ مترمربع در کمتر از هشت ماه توسط شرکت از دیگر طرح های بهره برداری شده است.

وی افزود: این طرح ها با اعتباری بالغ بر ۴۹ میلیارد ریال اجرا شده اند.

محمدیان تصریح کرد: در تلاش هستیم زیرساخت های شهرک ها را به نحوی تکمیل کنیم که صنعتگران از لحاظ امکانات زیرساختی نگرانی نداشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین علاوه بر تولید و اشتغال باید در حوزه اعتقادات دینی، ساخت مساجد و مکان های مذهبی فعالیت بیشتری داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: در حال حاضر ۷۱ شهرک صنعتی و نواحی صنعتی مصوب در خوزستان فعال است.

محمدیان اظهار کرد: در سال ۹۳ در طرح تکریم ارباب رجوع، رتبه دوم دستگاههای اجرایی را بین ۹۷ دستگاه کسب کردیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک