کد خبر: 14866
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ اسفند/ ۱۳۹۴ - ۳:۳۱

اینجانب بصورت مستقل وارد عرصه انتخابات شده و هرگونه وابستگی به جبهه پایداری را به شدت تکذیب می نمایم.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز از رامهرمز :دکتر اقبال محمدیان کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر روز شنبه در اجتماع پرشور هواداران خود در مسجد امام حسین ع این شهرستان ؛ گفت:

من یک مدیر اجرایی هستم نه یک مدیر سیاسی و اگر مردم این منطقه روز ۷ اسفند این حقیر را بعنوان نماینده خود انتخاب نمایند؛ با تمام وجود در خدمت انها بوده و با مشورت و همفکری با نخبگان مشکلات این شهرستان را حل خواهیم نمود.

اقبال محمدیان در ادامه ؛ تصریح کرد :اینجانب بصورت مستقل وارد عرصه انتخابات شده و هرگونه وابستگی به جبهه پایداری را به شدت تکذیب می نمایم.

وی افزود:اگر شما مردم من را بعنوان نماینده خودتان انتخاب نمایید به شما اطمینان خواهم داد برای اولین بار دراین منطقه سنت شکنی نموده و تمام بزرگان طوایف ؛نخبگان؛مسئولان محلی ؛نمایندگان فعلی ؛سابق و اسبق و دیگر عزیزان را زیر یک سقف جمع نموده و با کمک همه انها مشکلات رامهرمز و رامشیر را حل خواهیم نمود.

وی گفت:در چند روز گذشته در فضای مجازی عده ای از روی ناآگاهی مطالبی خلاف واقع بر علیه اینجانب پخش نموده اند.این عزیزان گفته اند محمدیان در روستای شاوه گفته که اگر من بعنوان نماینده مردم  انتخاب شوم ؛ قوم ولایتمدار و غیور لر را از رامهرمز بیرون خواهم نمود.

کدام عقل سلیم این سخنان بیهوده و دروغ را باور می کند؛تنوع قومیت یک فرصت گرانبهاست و همانند رنگین کمان زیبایی خاصی دارد.

وی در خاتمه افزود:اینجانب خود را موظف به خدمتگزاری بدون منت به تمام اقوام از لر و عرب گرفته تا کرد و ترک و بلوچ و بختیاری و ……..می دانم.ما همه برادر و برابر هستیم.

من برای خدمت به مردم پا به عرصه انتخابات گذاشته ام و به رای مردم تحت هر شرایطی حتی اگر من را هم انتخاب نکنند احترام خواهم گذاشت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک