کد خبر: 14877
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ اسفند/ ۱۳۹۴ - ۲:۳۵

مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار که از اول هفته در استان با شدت و ضعف آغاز شده است تا ظهر روز سه شنبه ادامه دارد.

خوزستان سرافراز/ کوروش بهادری اظهار کرد: گرد و غبار در ساعت ۱۰ صبح امروز مجددا با وزش بادهای شدید آغاز شده و بیشترین سرعت وزش باد در آبادان با ۶۰ کیلومتر بر ساعت ثبت شده است.

وی افزود: گرد و خاک، بسیاری از شهرهای استان از جمله اهواز، آبادان، بستان و خرمشهر را فرا گرفته است.

بهادری ادامه داد: دید افقی تا دو ساعت گذشته در اهواز و آبادان به یک هزار و ۵۰۰ متر رسیده است و به تدریج از ساعت شش بعد از ظهر شعاع دید بهتر می شود.

مدیر کل هواشناسی خوزستان تصریح کرد: فردا سه شنبه نیز تند باد و گرد و غبار تا ظهر ادامه دارد و از بعد از ظهر هوا مساعد می شود.

وی گفت: فعالیت سامانه بارشی از بعد از ظهر روز سه شنبه تا یکشنبه هفته آینده، نوید هفته ای بارانی را با شدت و ضعف به ویژه در شمال و شرق استان می دهد و باعث پاکی هوا می شود.

میزان گرد و غبار در هوای اهواز در ساعت ۱۵ روز یکشنبه به یک هزار و ۲۴۵ میکروگرم برمترمکعب (هشت برابر حدمجاز) و در ظهر روز شنبه به ۶۶ برابر حدمجاز رساند.
گرد و غبار در روز دوشنبه باعث تعطیلی مدارس و ادارات در ۱۵ شهرستان خوزستان شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک