کد خبر: 14923
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۱/ اسفند/ ۱۳۹۴ - ۱:۳۷

مجموعه حاضر در این دیدار از اعضای اصلی ستاد من بوده و اکثر آنها از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس می باشند.

 به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز: دکتر اقبال محمدیان نماینده منتخب مردم شریف رامهرمز و رامشیر در دوره دهم مجلس شورای اسلامی و اعضای اصلی ستاد وی دوشنبه شب با آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تجدیدبیعت نمودند.

در ابتدای این دیدار اقبال محمدیان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه ص فرمود:رای مردم امانتی است که بر دوش من گذاشته شده است و امیدوارم بتوانم صادقانه به مردم شهرستان رامهرمز و رامشیر خدمت نمایم.

مجموعه حاضر در این دیدار از اعضای اصلی ستاد من بوده و اکثر آنها از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس می باشند.

نماینده ولی فقیه در استان ضمن خوشامد گویی به حضار و اعضای ستاد محمدیان گفت:انتخاب مردم رامهرمز و رامشیر یک انتخاب خوب و بجا بوده و امیدوارم با عنایت امام زمان عج در این مسیرجناب آقای محمدیان موفق و سربلند باشد.

وی افزود:یکی از مشکلات اصلی مردم شهرستان رامهرمز و رامشیر بیکاری جوانان آن منطقه بوده که امیدوارم در این ۴ سال با تلاش و تقویت بخش خصوصی گامهای اساسی جهت رفع مشکل بیکاری برداشته شود.

وی گفت:دردیدار با مردم این شهرستان یکی از خواسته های اصلی مردم منطقه تامین آب لازم برای کشاورزی بوده است که لازم است با تعامل و همفکری به مشکلات کشاورزان منطقه رسیدگی گردد.

در خاتمه غلامرضا جهانیان رئیس ستاد اقبال محمدیان افزود: با تعدادی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس مجمع نورالشهدای خوزستان را قبل از ایام انتخابات تاسیس نمودیم و با دعوت از کاندیدای مطرح و جلسات هم اندیشی با آنها برادر عزیزمان جناب آقای اقبال محمدیان را این مجمع انتخاب نمود و درانتخابات از وی حمایت نمودیم.

این مجمع علاوه بر فعالیت انتخاباتی در کارهای فرهنگی و اجتماعی فعالیت خود را آغاز نموده ویکی از کارهای خوب این مجمع دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان بوده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک