کد خبر: 14961
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ اسفند/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰

امام جمعه اهواز گفت: حماسه حضور مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی پایه های نظام اسلامی را مستحکم تر و دشمن را ناامید کرد.

 آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نمازجمعه این هفته اهواز اظهار کرد:شرکت مردم ولایتمدار خوزستان در انتخابات هفتم اسفند بازهم حماسه ای دیگر آفرید و دشمن را از اهداف پلید خود مایوس کرد.

وی افزود:حضور چشمگیر مردم ایران در این عرصه سرنوشت ساز باعث دلگرمی و امیدواری دوستان و حامیان نظام اسلامی در سراسر جهان شد چرا که نظام مقدس جمهوری اسلامی تکیه گاهی برای مسلمانان جهان است.

امام جمعه اهواز ادامه داد: بسیاری از حامیان نظام اسلامی ولایتمدار و دوستداران اهل بیت( ع ) بوده و خلق این حماسه ملی در کشور ما آنها را خوشحال کرده و امید دشمنان را به یاس تبدیل کرد.

وی بیان کرد: دشمنان اسلام همواره مانند دوره های گذشته برای کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در انتخابات تمام سعی خود را بکار گرفتند اما مردم ولایتمدار و انقلابی ایران بخصوص خوزستان شهید پرور اجازه خودنمایی به دشمن را نداد و این نشان دهنده بصیرت مردم است.

آیت الله موسوی جزایری همچنین به روز درختکاری و اهمیت کاشت درخت اشاره کرد وگفت: باتوجه به وجود آلاینده های مختلف در استان خوزستان کاشت درخت یک امر شایسته است و امید است مردم خوزستان در روز درختکاری نیز به این امر مهم بیشتر توجه کنند.

وی ادامه داد: ایجاد فضای سبز و درختکاری علاوه بر این که باعث کاهش آلودگی و زیبایی فضای شهرها می شود نزد خداوند نیز پاداش جداگانه ای دارد.

وی در ادامه رحلت آیت الله عباس واعظ طبسی تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی را به رهبر معظم انقلاب و مردم ایران تسلیت گفت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک