کد خبر: 15645
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ فروردین/ ۱۳۹۵ - ۳:۴۷

خیلی از منتقدان بصورت غیرمنصفانه عملکرد شهرداری را مورد آماج حملات خود قرار می دهند.

شهردار رامهرمز گفت:از نقد منصفانه استقبال می کنیم اما در مقابل کسانی که بخواهند مطالب خلاف واقع و غیر کارشناسی به گوش مردم برسانند ایستادگی خواهیم نمود.

خیلی از منتقدان بصورت غیرمنصفانه عملکرد شهرداری را مورد آماج حملات خود قرار می دهند.


سید عبدالحسین حسینی در گفتگوی اختصاصی با خوزستان سرافراز اظهار کرد: همه تلاش ما و البته سایر دستگاه های اجرایی برای جلب رضایت مردم است.

یکی از مشکلات شهرداری رامهرمز آرای دادگستری است که متاسفانه از سالهای قبل این بدهی ها پرداخت نشده و در حال حاضر بخش اعظمی از درآمد شهرداری بابت احکام دادگستری و بدهی به سازمان ها و اشخاص برداشت میشود.

وی افزود: به جای انجام کارهای عمرانی و خدماتی بیشتر وقت ما صرف مسائل حاشیه ای و انتقادهای مغرضانه میشود.

مسافرت به اتریش و لهستان

عده ای از مخالفان مطرح نمودند که شهردار رامهرمز به اتریش و لهستان مسافرت نموده است. درصورتی که حقوق کارگران شهرداری چندین ماه است که پرداخت نشده است.

در سازمان همیاری های شهرداری استان تصمیم گرفته شد که بعد از یکسال کار و تلاش شبانه روزی همه شهرداران استان به این سفر کاری اعزام شوند.اما متاسفانه بعضی ها اینگونه وانمود میکنند که فقط شهردار رامهرمز به این سفر اعزام خواهد شد.

کل حقوق دریافتی من از شهرداری رامهرمز ماهیانه ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان است.من در این مدت با تمام وجود برای برطرف نمودن مشکلات شهر رامهرمز تلاش نمودم.اما خیلی ها به جای همکاری و رفع مشکلات چوب لای چرخ ما می گذارند.

بدهی به سازمان تامین اجتماعی

حسینی بیان کرد: یکی دیگر از مشکلات این شهرداری برداشت تأمین اجتماعی از حساب های شهرداری به مبلغ حدود ۱۰۰ میلیون تومان در ماه در راستای مطالبات سنوات گذشته بود.

بودجه شهرداری رامهرمز

بودجه این شهر از هفت و نیم میلیارد تومان در دو سال قبل شروع شده و درسال گذشته به ۱۳ میلیارد تومان رسیده است. البته متأسفانه بخش اعظمی برای پرداخت حقوق کارکنان یعنی ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اختصاص می یابد.

با این مبلغ هم باید حقوق پرسنل و کارگران را پرداخت نموده هم باید طوری برنامه ریزی نماییم که کارهای عمرانی و خدماتی انجام گردد.

 

۲۵۰هزار متر مربع زیرسازی و روکش آسفالت

شهردار رامهرمز با اشاره به انجام ۲۵۰ هزار مترمربع زیرسازی آسفالت گفت: از بدو شروع به کار من در شهرداری تا به امروز بیش از ۲۵۰ هزار متر مربع از خیابانهای رامهرمز را آسفالت نمودیم .اکیپ لکه‌گیری شهرداری در سطح شهر نیز فعال است و روزانه کار لکه‌گیری معابر شهری انجام می‌شود.

خیلی از منتقدان میگویند بعضی از خیابان های رامهرمز مشکل روکش آسفالت دارندو شهردار در ۶ ماه گذشته بصورت عمد بهسازی و روکش آسفالت خیابان ها را انجام نداده است.کدام عقل سلیم این را قبول میکند که یک شهردار بودجه و اعتبار لازم در اختیار داشته باشد و کار اجرای روکش آسفالت را انجام ندهد؟

 

حسینی در ادامه با اشاره به عملیات پیاده رو سازی در رامهرمز گفت: ۲۱ هزار متر مربع  عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی در سطح شهر انجام گرفته و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

 

ساخت استخر در رامهرمز

سید عبدالحسین حسینی اظهار کرد: با توجه به اینکه ۹ ماه از سال شرایط آب و هوایی گرم در منطقه حکم‌فرماست، نیاز به احداث استخر شنا بسیار ضروری است.در حال حاضر اجرای عملیات احداث استخر رامهرمز آغاز و پیمانکار آن مشغول به کار می باشد.استخر رامهرمز با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان در حال احداث میباشد.

شهردار رامهرمز عنوان کرد: جمعیت شهری رامهرمز متفاوت است ولی بالغ بر هفتاد هزار نفر جمعیت داریم و جمعیت شهرستان هم بالغ بر ۱۰۵ هزار نفر است.

حسینی در پایان از مردم خواست تا علاوه بر همکاری با شهرداری در زیباسازی و حفظ مبلمان شهری نسبت به پاکیزگی کوچه‌ها و محله‌های خود نیز تلاش و کوشش کنند تا شهری عاری از هرگونه آلودگی داشته باشیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
انتشار یافته: ۵ نظر
 • علی سواری
  |
  |
  ۴:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
  خوزستان سرافراز یک رسانه بی طرف و منصفی است /امیدوارم مانند سال 94 همچنان با اقتدار کار خود را انجام دهید
 • راشدی
  |
  |
  ۴:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
  شهردار رامهرمز با توجه به درآمد اندکی که دارد .همین که حقوق پرسنل خود را پرداخت کند جای شکرش باقیست
 • شهروند رامهرمزی/کیمه
  |
  |
  ۴:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
  چه قدر شهرداری رامهرمز بابت آگهی و گزارش به شما پرداخت میکند که از شهرداری دفاع میکنید؟؟؟؟؟؟/؟ تا دیروز که برای محمدیان نماینده جدید خبر میزدید/حالا هم به خاطر محمدیان از مدیران شهرستان حمایت میکنید متاسفم برای خوزستان سرافراز
 • شریفی
  |
  |
  ۴:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
  شهروند عزیز رامهرمزی اقبال محمدیان امروز نماینده مردم رامهرمز و رامشیر است به جای تخریب و تهمت به نماینده شهرمان کمک کنیم درضمن من بیش از یکسال است که مطالب خوزستان سرافراز را دنبال میکنم و خدایی همیشه حقایق را گفته است
 • اردشیر ویسی
  |
  |
  ۵:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
  حسینی یکی از شهرداران با سابقه استان خوزستان است منتقدان به جای تخریب باید راهکار اصولی ارئه نمایند رامهرمز این توان را دارد که قطب گردشگری خوزستان شود
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک