کد خبر: 15730
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ فروردین/ ۱۳۹۵ - ۳:۴۰

اعضای شورای اسلامی شهر اهواز ضمن اظهار رضایت از وضعیت پروژه های عمرانی در حال اجرا، از شهرداری اهواز به خاطر پیگیری به موقع پروژه ها تقدیر و تشکر کردند

   محمد صفری در این خصوص گفت: دراین برنامه ابتدا اعضای شورای اسلامی شهر از مجتمع فرهنگی ورزشی بانوان واقع در پارک شهروند بازدید کردند که این پروژه با مساحتی بالغ بر ۵ هکتار و ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی به عنوان دومین پارک بانوان اهواز بزودی افتتاح می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز افزود: در ادامه این بازدید همچنین از پروژه های تقاطع   چند سطحی شهید بندر، برش کوی گلف و مسیر اتصالی پل ولایت به کوی رمضان و آل صافی و مرحله نهایی پروژه پل جواد الائمه بازدید بعمل آمد که پروژه برش کوی گلف از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردار است و پروژه پل جواد الائمه نیز طی روزهای آینده به بهره برداری می رسد.

گفتنی است،در پایان این بازدید،اعضای شورای اسلامی شهر اهواز ضمن اظهار رضایت از وضعیت پروژه های عمرانی در حال اجرا، از شهرداری اهواز به خاطر پیگیری به موقع پروژه ها تقدیر و تشکر کردند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک