کد خبر: 15775
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ فروردین/ ۱۳۹۵ - ۱:۱۶

برنامه سخنرانی حاجی بابایی در مسجد ارشاد اهواز و در حمایت از نامزدهای اصولگرا بدون داشتن مجوز برگزار شده است.

 فرماندار اهواز گفت:برنامه سخنرانی حاجی بابایی در مسجد ارشاد اهواز و در حمایت از نامزدهای اصولگرا بدون داشتن مجوز برگزار شده است.

حاجی بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش به رغم اعلام لغو برنامه از سوی شورای تامین شهرستان اهواز چهارشنبه شب در حمایت از نامزدهای اصولگرای مجلس شورای اسلامی در اهواز سخنرانی کرد.

اسماعیل ارزانی بیرگانی اظهار کرد:این برنامه سخنرانی از شورای تامین شهرستان اهواز مجوزی نگرفته است.

وی با بیان اینکه روز چهارشنبه به دادستان اهواز اعلام شده جلوی برگزاری این برنامه را گرفته و آنرا لغو کند اظهار کرد: این برنامه پیش از موعد قانونی تبلیغات انتخاباتی مجلس شورای اسلامی برگزار شده و منع قانونی دارد.

پیش از این نیز معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز از لغو برنامه انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان در مجلس خبر داده بود.

جلسه سخنرانی حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت احمدی نژاد در حمایت از نامزدهای اصولگرای مجلس شورای اسلامی ساعت ۲۱ امشب در مسجد ارشاد اهواز برگزار شد.

دوشنبه گذشته برنامه سخنرانی مصطفی معین چهره سرشناس اصلاح طلب در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز به دستور دادستان اهواز لغو شده بود.

دور نخست انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند پارسال برگزار شد که سرنوشت نمایندگان شش حوزه انتخاباتی خوزستان به دور دوم کشیده شده است.

دور دوم انتخابات مجلس قرار است ۱۰ اردیبهشت برگزار شود.

 

 

 

 

 

 

منبع:ایرنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک