کد خبر: 15880
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ فروردین/ ۱۳۹۵ - ۲:۰۲

عملکرد وزارت نیرو در مدیریت سیل خوزستان مناسب نبود و وزیر نیرو باید این کم کاری را جبران کند.

عملکرد وزارت نیرو در مدیریت سیل خوزستان مناسب نبود و وزیر نیرو باید این کم کاری را جبران کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: عملکرد وزارت نیرو در مدیریت سیل خوزستان مناسب نبود و وزیر نیرو باید این کم کاری را جبران کند.

اسماعیل جلیلی اظهار کرد: از فرمانداران و مدیران شهرستان های حوزه انتخابیه درخواست می کنم، برآوردی از خسارت های وارده به سکونتگاه های شهری، روستایی و عشایری، راه های بین شهری، راه های روستایی و عشایری، زمین های کشاورزی و دام ها، تاسیسات آبرسانی و برق رسانی به منظور پیگیری در مدیریت بحران استان و ادارات کل مربوطه تهیه کنند.

وی افزود: به رغم اینکه دولت تا این زمان خسارت های وارده از سیل سال ۱۳۹۴ را پرداخت نکرده است اما با توجه به وعده معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و بودجه کشور مبنی بر پرداخت خسارت ها در سال ۱۳۹۵ تسریع در تهیه گزارشات و برآورد خسارت های وارد شده، کمک شایانی به استیفای حقوق مردم می کند.

نماینده مردم مسجدسلیمان بیان کرد: همچنین به وزیر نیرو  در خصوص تعلل وزارت نیرو در پیش بینی شرایط جوی برای مدیریت خروجی آب سدها در طی روزهای پیش از شروع بارندگی به نحوی که مردم در شهرها و روستاهای پائین دست سدها دچار خسارت نمی شدند، هشدار می دهم و خواستار جبران شدن این شرایط هستیم.

 

منبع / مـهـر

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک